Made in Italy

6 noży stołowych Wyprodukowano we Włoszech, Berti wyłącznie dla Viadurini - Alonte

  • Made in Italy
  • Kod: ALONTE
zł 2.907,99
Materiał Stal nierdzewna
Rozmiar 22 cm
Dostawa 5/8 dni roboczych

Zestaw 6 noży stołowych wyprodukowanych we Włoszech, wysokiej jakości.

Nóż stołowy: często najbardziej zaniedbany w wyborze musi być ściśle gładki, aby nie osłabiać mięsa i nie wyciskać smaku, jak to ma miejsce w przypadku ostrzy ząbkowanych. Aby delektować się potrawami w pełnym smaku, ze słodkim i precyzyjnym cięciem. Nie będziesz musiał go wyrzucać, gdy straci swoją krawędź, jak w przypadku ząbkowanych ostrzy, których nie można naostrzyć.

Ostrza otrzymywane są poprzez cięcie laserowe z blach specjalnej stali tnącej, co pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości ostrza (drobne i uporządkowane uziarnienie bez kucia). Wykonane z pełnym trzpieniem, czyli ostrze jest jednym kawałkiem przechodzącym przez całą rękojeść, posiadają wykończenie powierzchni satynowego ostrza. Produkowane w całości ręcznie w niewielkich ilościach i bez podziału pracy, w Scarperia we Włoszech, ktokolwiek je uruchomi, wykańcza je: na każdym ostrzu znajdują się inicjały rzemieślnika, który je wykonał. Obróbka cieplna obejmuje również dochładzanie w temperaturze -80 ° C, aby zapewnić maksymalną wydajność i czas cięcia.

Wersje z uchwytami z pleksiglasu można myć w zmywarce, ponieważ wszystkie nasze uchwyty z pleksiglasu poddawane są specjalnemu procesowi stabilizacji, dzięki czemu można je myć w zmywarce. Wyprodukowane z wysokiej jakości stali tnącej, można je myć w zmywarce tylko w wersji z uchwytem z plexi, ale warto wiedzieć o możliwych konsekwencjach:
1. zmywarka powoduje szybkie starzenie się mytych w niej przedmiotów.
2. im lepszej jakości stal tnąca, tym mniej stali nierdzewnej.
3. ostrza mogą być poplamione małymi czerwonawymi plamami lub dużymi niebieskawymi aureolami:
do. jeśli zostanie pozostawiony do spuszczenia lub wyschnięcia w zmywarce
b. jeśli pozostawał brudny przez długi czas po użyciu
do. jeśli woda do mycia jest bogata w żelazo
4. dobre mycie rąk i staranne suszenie po umyciu są sekretem zachowania Twoich noży w najlepszym stanie
5. Mycie ręczne i natychmiastowe suszenie są OBOWIĄZKOWE w przypadku noży z trzonkami wykonanymi z rogu, drewna lub innych materiałów naturalnych.
6. Nie prać agresywnymi detergentami ani wodą o temperaturze powyżej 60 ° C.

Pomiary:
- ostrze 10.6
- waga: 396 gr.
- ostrze ze stali nierdzewnej
- rączka: biała pleksi
Email Newsletter
Newsletter