Made in Italy

7-elementowe meble do sypialni Made in Italy - Ruby

  • Made in Italy
  • Kod: RUBINO
zł 20.375,05 zł 25.468,79 -20%
Materiał Drewno
Dostawa 30/45 dni roboczych

Pokój dwuosobowy w komplecie z 7 nowoczesnymi elementami Wykonany we Włoszech, wysokiej jakości.

Meble do sypialni składające się z 7 elementów, w całości wyprodukowane we Włoszech . Kompozycja obejmuje podwójne łóżko z drewnianą ramą łóżka z teksturowanym wykończeniem węglowym z polerowanymi metalowymi nóżkami, podwieszane szafki nocne z matowego lakierowanego drewna z ołowianym wykończeniem, komodę z 5 szufladami (składającą się z 2 elementów modułowych) z dwukolorowego lakierowanego drewna z wykończeniem z ołowiu i piór, półka z drewna z wykończeniem o strukturze węgla drzewnego, metalowa półka (składająca się z 2 elementów modułowych) z wykończeniem lakierem ołowiowym i owalne lustro ścienne. Unikalne rozwiązanie meblowe charakteryzujące się wyrafinowanym minimalizmem , który podkreśla cechy każdego elementu tej wspaniałej kompozycji do sypialni. Prawdziwym bohaterem tego otoczenia jest podwójne łóżko, które prezentuje imponującą i elegancką osobowość, zdolną do wypełnienia prywatnych przestrzeni, oferując wysokiej jakości wypoczynek . Wokół niego każde uzupełnienie zostało wybrane tak, aby stworzyć ekskluzywną harmonię dzięki atrakcyjności wykończeń i niuansów. Cechą charakterystyczną tych mebli jest modułowość oferowana przez każdy element, zapewniająca wynik spełniający wszelkie potrzeby i osobiste gusta, zapewniając niezwykle konfigurowalny efekt .

Skład komory obejmuje „Wymiary i liczbę elementów” :
  • 1x łóżko (bez podstawy i materaca) - dł. 169 x gł. 209 x wys. 32 cm (podstawa 160 x 200 cm);
  • 1x stolik nocny - dł. 60 x gł. 41 x wys. 18,4 cm;
  • 1x długi stolik nocny/komoda (składający się z 2 elementów modułowych) - dł. 60 x gł. 41 x wys. 18,4 cm / dł. 90 x gł. 41 x wys. 18,4 cm;
  • 1x komoda (składająca się z 2 elementów modułowych) - dł. 90 x gł. 41 x wys. 74,8 cm / dł. 90 x gł. 41 x wys. 19,6 cm;
  • 1x półka drewniana - dł. 240 x gł. 42,5 x wys. 5 cm;
  • 1x półka metalowa (składająca się z 2 elementów modułowych) - 2x dł. 60 x gł. 25 x wys. 0,3 cm;
  • 1x owalne lustro ścienne - dł. 90 x wys. 120 cm.
Jest to pomysł na meble stworzony w oparciu o wartości rzemieślnicze , aby osiągnąć doskonałość i wysoką jakość typową dla Made in Italy , gdzie innowacyjne pomysły i kultura przeplatają się na rzecz optymalizacji procesów i dbałości o szczegóły. Tak powstają funkcjonalne i wyrafinowane meble do sypialni.

Uwaga : każdy element jest częścią modułowego i modułowego systemu umożliwiającego tworzenie rozwiązań „szytych na miarę”. Odkryj szeroką gamę kolorów i wykończeń oraz dostępnych procesów specjalnych, które zaspokoją każdą potrzebę.
Uwaga: boiserie i wyściełane panele nie są częścią zestawu.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.
Email Newsletter
Newsletter