Made in Italy

9 jasnych ręcznie robionych żyrandoli ze szkła weneckiego Made in Italy - Bernadette

  • Made in Italy
  • Kod: BERNADETTE3
zł 28990,94 zł 36238,67 -20%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 110
Głębokość (cm) 110
Wzrost (cm) 100

Ręcznie wykonany 9-punktowy żyrandol wykonany we Włoszech ze szkła weneckiego i metalu.

Imponujący 9-punktowy żyrandol wykonany we Włoszech z ręcznie wykonanego weneckiego przydymionego szkła z metalowymi detalami w wykończeniu ze szczotkowanego czarnego niklu . Akcesorium meblowe o silnej prezencji na scenie, które dostosowuje stare żyrandole do współczesnej formy dzięki projektowi tak wyraźnemu, jak to konieczne, oferując w ten sposób idealne rozwiązanie zarówno dla nowoczesnych przestrzeni, jak i środowisk w stylu klasycznym. Zakrzywione ramiona i wijące się cechy konstrukcji pozwalają światłu podróżować w różnych kierunkach, tworząc cudowną grę światła i przezroczystości , dając efekt o silnym oddziaływaniu wizualnym .

Każdy element składający się na te wspaniałe rozwiązania wyposażenia wnętrz jest wykonywany indywidualnie i pochodzi z rąk doświadczonych rzemieślników z branży, którzy dzięki głębokiej znajomości weneckiej tradycji obróbki szkła ożywiają prawdziwe dzieła sztuki z duszą i osobowość, która pozwala tym, którzy je wymyślają, tym, którzy je tworzą i tym, którzy ich używają, na tworzenie podobieństwa osobistego i uzdolnień, a tym samym odczuwanie empatii wobec nich. Cały proces produkcyjny odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szklarskiej, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem, aby nowoczesność projektowała się w przyszłość. W ten sposób rodzą się autentyczne i wydajne pomysły na oświetlenie, które odtwarzają klasyczne projekty, które zostały ponownie przeanalizowane we współczesnym kluczu, aby uzyskać ekskluzywny i awangardowy efekt .

Żarówka (brak w zestawie) : 9 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro