Abaca Garden Lounge Komplet z Poduszkami - Raziel

  • Kod: RAZIEL
zł 17.110,29 zł 21.387,83 -20%
Materiał Manila
Dostawa 1 tydzień roboczy

Zestaw ogrodowy z abaki z poduszkami w zestawie.

Salon na zewnątrz składający się z fotela , sofy 2-osobowej , sofy 3-osobowej, stolika kawowego i pufy z naturalnego włókna abaca z poduszkami w standardowym wykończeniuEcrù ”.

Salon należy do całej kolekcji i rygorystycznie ręcznie tkane z naturalnego włókna abaca , z solidną drewnianą i polirattanową ramą. Charakteryzuje się prostymi i esencjonalnymi liniami, dyskretnie pasuje do każdego pomieszczenia w domu.
Produkty z tej kolekcji nadają się do wyposażenia osłoniętych przestrzeni zewnętrznych, takich jak werandy, balkony, tarasy, werandy i altany, ożywiając otoczenie wyjątkowym ciepłem i stylem.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien i materiałów , które ze względu na swoje właściwości mogą wykazywać nieregularności, niedoskonałości i różnice kolorystyczne (warunki, które mogą również wystąpić po pewnym czasie od zakupu). Aby zagwarantować dłuższą żywotność produktu w czasie, zalecamy unikanie długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i dużych wahań temperatur (czynników, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie wysokiej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Wymiary fotela : dł. 78 x gł. 80 x wys. 72 / 82 z poduszką.

Wymiary sofy :
  • 2 siedzenia : dł. 138 x gł. 80 x wys. 72 / 82 z poduszką;
  • 3 siedzenia : dł. 178 x gł. 80 x wys. 72 / 82 z poduszką.
Wymiary stołu : dł. 90 x gł. 60 x wys. 35.

Wymiary pufy : dł. 45 x gł. 45 x wys. 36/46 z poduszką.

Wykończenie poduszek : Ecru.

Konserwacja :
Do prawidłowego czyszczenia naturalnego włókna abaki zalecamy stosowanie ściereczek z mikrofibry, neutralnych detergentów i ciepłej wody.
Sugerujemy pranie tkaniny poduszkowej wyłącznie na sucho lub ręcznie w niskiej temperaturze, aby uniknąć kurczenia się i zachowania jej właściwości.

Uwaga : Tapicerka poduszek jest dostępna na zamówienie w innych wykończeniach i materiałach. Poduszki dekoracyjne są wykluczone.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub poprosić o spersonalizowaną wycenę, wypełniając odpowiedni formularz „Poproś o informacje” .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter