Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Lustrzane Wzornictwo w Stylu Vintage i Nowoczesnym

Lustra ścienne i podłogowe o autentycznym nowoczesnym designie i klasycznym, wykonane we Włoszech.

Nasi pracownicy wybrali najlepsze włoskie wzornictwo, aby ozdobić ściany Twojego domu ze stylem. Twój każdy gust będzie zadowolony, odkryj nasz katalog online z naszymi najlepszymi propozycjami.

Wybierz jeden z naszych projektów lusterek z klasycznymi owalnymi lub prostokątnymi kształtami, aby nadać ścianom odrobinę światła. Złoto i srebro nadadzą Twojemu pokojowi odrobinę królewskości, dzięki czemu będzie elegancki i pełen uroku. Klasyczny styl do dekoracji domu.
Dla tych, którzy zamiast tego kochają nowoczesny styl i oryginalność, mamy lustra o oryginalnych kształtach z pisanym lub w kształcie bajki, aby umożliwić naszym klientom pozostawienie wolnej przestrzeni wyobraźni. Kwiaty i symbol Tao z wykończeniem w kolorze kości słoniowej i bambusa to tylko niektóre z przykładów lusterek, które oferujemy.

Każdy zaproponowany element, każde lustro, które znajdziesz w katalogu, ma historię, która może stać się twoją, jeśli masz dzisiaj okazję go kupić, aby dom był komfortowym i przyjaznym miejscem dla ciebie i twoich gości. Viadurini oferuje najlepsze designerskie lustra w najlepszych cenach w Internecie dzięki naszym ekskluzywnym kolekcjom Viadurini Decor i Viadurini Living Collection. W przypadku wątpliwości lub w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt za pośrednictwem czatu, naszego adresu e-mail lub dzwoniąc na numer telefonu na stronie.