Made in Italy

Aluminiowa lampa ogrodowa z 1, 2 lub 3 lampkami - Campobasso

  • Made in Italy
  • Kod: CAMPOBASSO
zł 3.123,08
Materiał aluminium
Dostawa 20 dni roboczych
IP 43
typ podlaczenia 1 lub 2 lub 3 x max 60W E27

Latarnia zewnętrzna z aluminium z ręcznie malowanym bluszczem, 1, 2 lub 3 lampkami wyprodukowanymi we Włoszech przez Ferroluce.

Ta latarnia ogrodowa jest w całości wykonana z aluminium ozdobionego ręcznie malowanym bluszczem dla klasycznego i harmonijnego stylu pomiędzy kształtem a kolorami.
Projekt charakteryzuje się prostotą, inspirowaną ziemiami chłopskich tradycji, ale podstawowe kształty potrafią dobrze dopasować się nawet do najnowocześniejszych kontekstów.
Jest zatem dziełem wyjątkowym i oryginalnym , gdyż każda kreacja będzie się różnić od siebie, łącząc kunszt włoskiej tradycji z jakością materiałów.
Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i poszukiwanie coraz to nowych technik sprawiają, że lampa jest niepowtarzalna i wartościowa.

Wyłącznie włoska produkcja jest źródłem dumy i wartości, która jest w stanie nadać uzupełnieniu niepowtarzalną osobowość, tak aby zaspokoić prośby najbardziej wymagających klientów.

Dostępne rozmiary:

  • średnica 37 x dł. 50 x wys. 240 cm (1 światło)
  • średnica 37 x dł. 95 x wys. 240 cm (2 światła)
  • średnica 37 x dł. 95 x wys. 240 cm (3 światła)
Uwaga : żarówka nie jest dołączona. Zdobienia można dostosować do indywidualnych potrzeb, po więcej informacji skontaktuj się z nami wypełniając odpowiedni formularz.

Ponieważ są to przedmioty wykonane ręcznie, rzeczywiste kolory mogą różnić się od przedstawionych na zdjęciach.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter