Aluminiowe krzesło ogrodowe z podłokietnikami - Eugene

  • Kod: EUGENE7
zł 2.118,30
Dostawa 1 tydzień roboczy
materiał siedziska Tkanka
Materiał struktury Aluminium
Długość (cm) 52
Głębokość (cm) 59
Wzrost (cm) 81
Wysokość siedziska (cm) 47

Krzesło ogrodowe z podłokietnikami z aluminium i tkaniny.

To ogrodowe krzesło do jadalni z pełnymi podłokietnikami charakteryzuje się widoczną strukturą z lakierowanego na biało aluminium oraz ręcznie tkanym splotem wykonanym ze specjalnego paska tkaniny Olefin, specyficznego materiału do użytku na zewnątrz w kolorze Sunproof Sand.

Krzesło to charakteryzuje się bardzo niską wagą (około 3 kg), co pozwala na maksymalną zwrotność , a jednocześnie charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością .
Jego czysty i esencjonalny design oraz nowoczesny styl nadają mu silny charakter, dzięki czemu idealnie nadaje się do wyposażenia przestrzeni zewnętrznych zarówno w środowiskach prywatnych, jak i kontraktowych.

Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów wysokiej jakości to krzesło ogrodowe gwarantuje doskonałą odporność na złą pogodę, brud, kurz i plamy.

Produkty z tej kolekcji są tkane ręcznie przy użyciu wyłącznie naturalnych włókien i materiałów , które ze względu na swoje właściwości mogą wykazywać nieregularności, niedoskonałości i różnice kolorystyczne (warunki, które mogą również wystąpić po pewnym czasie od zakupu). Aby zagwarantować dłuższą żywotność produktu w czasie, zalecamy unikanie długotrwałego narażenia na działanie promieni słonecznych, deszczu, wilgoci i dużych wahań temperatur (czynników, które mogą osłabić włókno, spowodować jego pękanie i sprzyjać powstawaniu pleśni). Jeśli produkt jest narażony na działanie szczególnie wysokiej wilgotności, zalecamy pozostawienie go do szybkiego i całkowitego wyschnięcia, zawsze unikając bezpośredniego światła słonecznego.

Dostępne rozmiary:

  • Szerokość: 52cm ;
    Głębokość: 59cm ;
    Wysokość oparcia: 81 cm;
    Wysokość siedziska: 47 cm

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter