Made in Italy

Aluminiowe krzesło ogrodowe z poduszką lub bez, wysokiej jakości, 4 szt. - Filomena

  • Made in Italy
  • Kod: FILOMENASED
zł 10.477,45 zł 13.096,83 -20%
Dostawa 3-4 tygodnie robocze
Materiał struktury aluminium
Długość (cm) 54.5
Głębokość (cm) 57
Wzrost (cm) razem 79, na siedząco 46

Krzesło ogrodowe z możliwością układania w stosy z aluminium, poduchy z tkaniny i tkaniny, wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech, 4 sztuki.

Cechy techniczne i materiały:
Konstrukcja jest wykonana z aluminium malowanego proszkowo epoksydem , w połączeniu z siedziskiem z tkaniny tekstylenowej, a oparciem z wodoodpornej tkaniny Sunbrella.
Można go również kupić ze zdejmowaną poduszką z wodoodpornego materiału w połączeniu z oparciem. Wypełnienie z pianki poliuretanowej otoczonej wodoodporną, ale oddychającą membraną.

To właśnie szczegół nogi z odlewanego aluminium nadaje temu krzesłu ogrodowemu z możliwością układania w stosy wyrafinowany design, który go wyróżnia i nadaje mu formalny charakter.
Wyrafinowana esencja linii i objętości łączy się z materialnością tkanin, aby uzyskać elegancki i konstruktywnie solidny efekt wizualny, który uwydatnia zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne otoczenie.

Kolekcję charakteryzuje szczegół aluminiowej nogi jako centralny punkt w połączeniu z formalnym i modułowym rygorem wyściółki, aby doświadczyć przebywania na świeżym powietrzu w zakresie maksymalnego relaksu i biesiady, siedząc na sofie, wokół stołu lub leżąc na leżak. .

Dostępne wykończenia:
  • białe aluminium, biała tkanina tekstylna i tkanina parasolowa w srebrnej sawannie
  • aluminium w kolorze brązu, czarna tekstylen i tkanina parasolowa w cynkowej sawannie
  • aluminium w kolorze metalicznego piasku, tkanina papirusowa i melanż łososiowy
Uwaga: na życzenie dostępny jest pokrowiec ochronny, który zalecamy stosować w sezonie zimowym lub okresach nieużywania produktu, a nie na noc i podczas obfitych opadów. Pokrowiec wykonany jest z poliestru w szarym kolorze. Ponadto zaleca się regularne czyszczenie, aby utrzymać produkt w dobrym stanie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, wypełniając odpowiedni formularz.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter