Made in Italy

Artisan 8-lekki żyrandol z wędzonego szkła weneckiego Made in Italy - Vittoria

  • Made in Italy
  • Kod: VITTORIA1
zł 18891,10 zł 20990,13 -10%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 82
Głębokość (cm) 82
Wzrost (cm) 126

Ręcznie wykonany żyrandol z wędzonego szkła weneckiego i chromowanego metalu, Made in Italy.

Wyrafinowany 8-punktowy żyrandol z ręcznie wykonanego szkła weneckiego o przydymionym wykończeniu z detalami z polerowanego chromowanego metalu , wykonany ręcznie we Włoszech. Majestat podkreślający jego kształty sprawia, że jest bohaterem sceny, idealnym do umieszczenia na środku pokoju, w salonie lub w dużej eleganckiej sypialni, aby uzyskać sugestywną i romantyczną atmosferę. Jego osobliwość jest reprezentowana przez gładką powierzchnię szkła, która podkreśla grę przezroczystości i wspaniałe, żywe efekty światła, dając efekt o silnym wpływie wizualnym.

Z użycia wysokiej jakości surowców pochodzących z terytorium Włoch oraz z umiejętnej obróbki szkła przez wykwalifikowanych rzemieślników z branży, którzy od dziesięcioleci przekazali starożytne tradycje , rodzi się wielkie arcydzieło sztuki szklarskiej, które charakteryzuje się wydajnością , funkcjonalnością i elegancką estetykę . Każda faza produkcji odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szkła, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem nowoczesności, aby projektować się w przyszłość. W ten sposób wysoki kunszt łączy się z designem i tradycją, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii . Rezultatem jest dzieło sztuki, które reinterpretuje klasyczny styl poprzez współczesny język, który poprzez światło ukazuje swoje wartości autentyczności i wydajności .

Żarówka (brak w zestawie) : 8 x MAX 42W E14

Uwaga : żyrandol jest dostępny w szerokiej gamie różnych kolorów, a przy wykonywaniu go ręcznie można go całkowicie dostosować, również pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro