Made in Italy

Balma capitonnè klasyczny fotel ze sztucznego futra

  • Made in Italy
  • Kod: BALMA
zł 40.474,39 zł 50.593,00 -20%
Materiał Drewno / futerko
Rozmiar 155 x 100 x 96 cm
Dostawa 60 dni roboczych
Waga 45 kg
Balma capitonnè klasyczny fotel ze sztucznego futra
Klasyczny fotel wykonany ręcznie, charakteryzujący się wygodnym wyściełanym siedziskiem z tylnym siedziskiem typu capitonné.
Balma pokryta jest sztucznym futerkiem. Jest również dostępny w innych wersjach: tkanina, sztuczna skóra zewnętrzna, skóra anilinowa i skóra chmurowa.

Struktura : drewno wielowarstwowe, lity świerk i elastyczne paski.
Farsz : ekspandowany poliuretan z otwartymi komórkami o różnych gęstościach pokrytych warstwami Dacron.
Tapicerka : futro z norek w kolorze pudrowego różu.
Stopy : polerowany mosiądz.
Wymiary : 155 x 100 xh 96 cm

ARTISAN PRODUCENT
Ta kolekcja luksusowych mebli nadaje nowoczesności i metropolitalnej elegancji wszystkim najbardziej ekscytującym przestrzeniom, a także swojemu domowi, nigdy nie rezygnując z ekscytującej i bardzo malowniczej atmosfery.
Viadurini   współpracuje z ważną firmą rzemieślniczą w celu uczestniczenia w tworzeniu silnie scharakteryzowanych miejsc, środowisk, w których można uciec, aby uciec od rzeczywistości, wzmacniając ekspresję ich osobowości, przestrzeni, w których można powrócić do oddychania i snu. Odzyskiwanie kontaktu z twórczą autentycznością obiektu zrodzonego z typowo włoskiej myśli i kultury, pojedyncza mieszanka akcesoriów zapewniająca przestrzeń z dokładną tożsamością, niepowtarzalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale zdolną do dialogu z każdym stylem.
Firma została założona w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji. Od tego wyjątkowego miasta do świata uczy się sztuki pięknych rzeczy, proporcji architektonicznych, wykorzystania różnych materiałów i inspiracji do odległych kultur przerobionych przez genialny włoski kunszt. Zestaw przedmiotów, unikalnych i autentycznych, dostępnych dla projektantów wnętrz, aby tworzyć projekty, które są zawsze ekskluzywne, odmienne, nigdy nie zatwierdzone, z kulturalnego i umiarkowanie luksusowego, wyrażającego nieustanne poszukiwanie wyrafinowanego dekoracyjnego projektu.

"Meble stają się wyrazem duszy, która przekształca przestrzeń w prawdziwe doświadczenie wielozmysłowe".
Email Newsletter
Newsletter