Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria bidetowa z 3 otworami z mosiądzu o klasycznym wzornictwie Made in Italy - Lisca

Kod: LISCA6
zł 1.316,33 zł 1.873,28 -30%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
10/15 dni roboczych
Viadurini Taps

Klasyczna, mosiężna bateria bidetowa z 3 otworami Made in Italy.

Wyprodukowana we Włoszech 3-otworowa bateria do bidetu z mosiądzu z 1 '' 1/4 spustem w komplecie ze śrubą. Ten element łazienkowy w stylu romantycznym charakteryzuje się miękkimi i czystymi liniami, które przywodzą na myśl klasyczne i niezwykle eleganckie i wyrafinowane meble, które nadają nowe życie i oryginalny akcent każdej łazience, od najbardziej tradycyjnej po najnowocześniejszą. Obrotowa, zabytkowa lufa jednocześnie zwiększa jej funkcjonalność , pozwalając w prosty i praktyczny sposób przesuwać strumień wody w zależności od potrzeb.

Dostępne wykończenia:
  • chrom;
  • chrom / złoto;
  • brązowy.
Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty