Made in Italy

Bateria kolumnowa do wanny z prysznicem z mosiądzu Made in Italy - Shelly

  • Made in Italy
  • Kod: SHELLY
zł 3.706,80 zł 4.633,48 -20%
Materiał Mosiądz
Dostawa 10/15 dni roboczych

Bateria podłogowa do wanny z mosiądzu o klasycznym wzornictwie Made in Italy.

Bateria wannowa na kolumnach podłogowych w komplecie z mosiężnym natryskiem, elastycznym wężem 1500 mm oraz śrubą prawą i lewą.
Wspaniały klasyczny design charakteryzuje cały produkt, w którym elegancja i wyrafinowanie towarzyszą każdej linii i każdej funkcji, nadając interesujący niuans w stylu vintage, który w nienaganny sposób wzbogaca wnętrza w stylu klasycznym, ale także w nowoczesnych łazienkach, w których może reprezentować prawdziwy bohater sprawiający, że cały mebel jest wyjątkowy i wyrafinowany.

Dostępne wykończenia:
  • chrom;
  • brązowy.
Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter