Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria umywalkowa do łazienki z chromowanego mosiądzu bez odpływu Made in Italy - Ermia

Kod: ERMIA4
zł 1.187,45 zł 1.781,20 -33%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
7/10 dni roboczych
Viadurini Taps

Przedłużona bateria do nowoczesnej umywalki łazienkowej z chromowanego mosiądzu Made in Italy.

Przedłużona bateria do umywalki łazienkowej Made in Italy z chromowanego mosiądzu w komplecie z otwartym wkładem Kerox Ø 25 mm. Dostępny w różnych rozmiarach, jest niezwykle wszechstronny i jest w stanie w nienaganny sposób zaspokoić wszystkie potrzeby.
Pomyślany i pomyślany jako elegancki przedmiot, który może podkreślać i zwiększać estetykę całego pomieszczenia. Dzięki swojej szczególnej wysokości doskonale nadaje się do dużych umywalek lub po prostu jako oryginalny element, który może wzbogacić meble o osobowość i styl .

Dostępne rozmiary:
  • H 230 mm, rozstaw osi 130 mm;
  • H 230 mm, rozstaw osi 170 mm;
  • H 280 mm, rozstaw osi 130 mm;
  • H 280 mm, rozstaw osi 170 mm.
Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty