Made in Italy

Bateria umywalkowa łazienkowa z wylewką Odległość od środka 170 mm Made in Italy - Medida

  • Made in Italy
  • Kod: MEDIDA1-SHOWROOM
zł 1.062,28 zł 1.517,52 -30%
Poprzednia cena: zł 1.517,52
Materiał Mosiądz
Dostawa 7/10 dni roboczych

Nowoczesna bateria umywalkowa łazienkowa z chromowanego mosiądzu z odpływem Made in Italy.

Bateria zlewozmywakowa łazienkowa z chromowanym wykończeniem, z wylewką, odległość od środka 170 mm, w komplecie z otwartym wkładem Kerox Ø 25 mm. Kwadratowe linie i dobrze zdefiniowane kąty nadają produktowi i całemu pomieszczeniu niezwykle nowoczesny i wyrafinowany charakter, dodając mu stylu i zupełnie nowego smaku. Dzięki swojej prostocie i wspaniałemu chromowanemu wykończeniu bateria może w nienaganny sposób stać się częścią każdego wystroju, dzięki czemu jest dyskretna i elegancka.

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdej fazy cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie dostarczyć doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, który oferuje szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter