Made in Italy

Bateria umywalkowa nablatowa z chromowanego mosiądzu Made in Italy - Binsu

  • Made in Italy
  • Kod: BINSU8
zł 4101,62 zł 5127,03 -20%
Materiał mosiądz
Dostawa 5 tygodni roboczych

Nowoczesna bateria umywalkowa nablatowa Made in Italy.

Bateria umywalkowa nablatowa z chromowanego mosiądzu o niezwykle klasycznym wyglądzie, wysokości 205 mm i rozstawie środkowym 170 mm, w komplecie z odpływem i dźwignią.
W całości wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów zgodnych z normami europejskimi. Mikser ten można zainstalować na górze, wyposażony w perlator i głowicę ceramiczną 90 °; zalecany ze względu na system oszczędzania energii zapewniający oszczędność wody na poziomie 6 l / min oraz obrotową wylewkę.

Konserwacja i czyszczenie: Zaleca się osuszyć wszelkie krople lub osady wody na produkcie miękką szmatką; nie zostawiaj na nim wilgotnych ściereczek ani mokrych gąbek; unikać stosowania szorstkich lub szorujących gąbek, które uszkadzają powierzchnię; nie używaj do czyszczenia wszelkiego rodzaju detergentów, które zawierają chlor lub jego związki, które mogą utleniać mieszadło.
Aby zapewnić doskonałą konserwację, zdemontuj aerator i zanurz go na kilka godzin w rozcieńczonym occie, a następnie spłucz dużą ilością wody, aby wszelkie zanieczyszczenia i osady kamienia zniknęły.

Aby uzyskać więcej informacji i wycen, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem clienti@viadurini.it.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro