Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria umywalkowa z chromowanego mosiądzu o wysokości 150 mm Made in Italy - Binsu

Kod: BINSU
zł 2.149,43
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
mosiądz
Dostawa
4 tygodnie
Viadurini Taps

Bateria umywalkowa o wysokości 150 mm z chromowanego mosiądzu Made in Italy.

Klasyczna bateria umywalkowa nablatowa z chromowanego mosiądzu ; Wysokość 150 mm i rozstaw osi 130 mm, z mechanizmem spustowym i wysuwanym.
W całości wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów zgodnych z normami europejskimi. Mikser ten można zainstalować na górze, wyposażony w perlator i ceramiczny wkład tarczowy; zalecany ze względu na system oszczędzania energii zapewniający oszczędność wody na poziomie 6 l / min oraz sztywne mocowania.

Konserwacja i czyszczenie: Zaleca się osuszyć wszelkie krople lub osady wody na produkcie miękką szmatką; nie zostawiaj na nim wilgotnych ściereczek ani mokrych gąbek; unikać stosowania szorstkich lub szorujących gąbek, które uszkadzają powierzchnię; nie używaj do czyszczenia wszelkiego rodzaju detergentów, które zawierają chlor lub jego związki, które mogą utleniać mieszadło.
Aby zapewnić doskonałą konserwację, zdemontuj aerator i zanurz go na kilka godzin w rozcieńczonym occie, a następnie spłucz dużą ilością wody, aby wszelkie zanieczyszczenia i osady kamienia zniknęły.

Aby uzyskać więcej informacji i wycen, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem clienti@viadurini.it.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty