Made in Italy

Bateria z jednym otworem do klasycznej umywalki z mosiądzu Made in Italy - Shelly

  • Made in Italy
  • Kod: SHELLY2
zł 1.155,66 zł 1.444,56 -20%
Materiał Mosiądz
Dostawa 10/15 dni roboczych

Bateria z jednym otworem do umywalki łazienkowej o klasycznym wzornictwie z mosiądzu Made in Italy.

Bateria umywalkowa z pojedynczym otworem wykonana we Włoszech z mosiądzu z odpływem 1 '' 1/4 w komplecie z prawą i lewą śrubą. Jego konstrukcja obejmuje również obrotową, zabytkową beczkę, jednocześnie zwiększa jej funkcjonalność , pozwalając w prosty i praktyczny sposób przesuwać strumień wody w zależności od potrzeb. To, co wyróżnia jej szczególny design, to idealne połączenie klasyki i nowoczesności zaprojektowane tak, aby w oryginalny sposób zaspokoić potrzeby osób poszukujących produktu romantycznego i eleganckiego, ale jednocześnie nowatorskiego .

Dostępne wykończenia:
  • chrom;
  • brązowy.
Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę Twojej łazienki.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter