Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria z jednym otworem do umywalki kuchennej z chromowanego mosiądzu Wyprodukowano we Włoszech - seler

Kod: SEDANO
zł 1.182,89 zł 1.776,59 -33%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
7/10 dni roboczych
Viadurini Taps

Nowoczesna bateria jednotworowa do zlewozmywaka z chromowanego mosiądzu Made in Italy.

Bateria z jednym otworem do zlewozmywaka Made in Italy wykonana z chromowanego mosiądzu w komplecie z obrotową wylewką i śrubą 1/4 obrotu w prawo. Prosty i nowoczesny styl tego elementu jest niezwykle wszechstronny , idealny zarówno do nowoczesnych kuchni, jak i do pomieszczeń o bardziej klasycznym smaku. Możliwość ustawienia tubusu zgodnie z własnymi potrzebami jeszcze bardziej zwiększa jego funkcjonalność , czyniąc z niego idealny kran na każdą potrzebę.

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę kuchni.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty