Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bateria z regulowaną wylewką do umywalki z mosiądzu Made in Italy - Alibi

  • Kod: ALIBI
zł 1.969,93 zł 2.950,26 -33%
z VAT
Produkt Włoski
- +
Materiał
Mosiądz
Dostawa
10/15 dni roboczych
Viadurini Taps

Mosiężna bateria kuchenna z regulowaną wylewką Made in Italy.

Bateria zlewozmywakowa made in Italy wykonana z mosiądzu w komplecie z regulowaną wylewką. Styl i osobowość charakteryzują ten wspaniały produkt o nowatorskim i niezwykle eleganckim designie, idealnym do dopełnienia wyposażenia kuchni o wyrafinowanym guście. Produkt zapewnia również dodatkową dbałość o środowisko, oferując rodzaj wkładu zaprojektowanego i stworzonego specjalnie w celu oszczędzania energii. Jest zdefiniowany jako ES i dostarcza zimną wodę, gdy dźwignia jest podniesiona do pozycji środkowej, unikając w ten sposób zapotrzebowania na ciepłą wodę do kotła, umożliwiając tym samym oszczędność energii.

Dostępne wykończenia :
  • chrom;
  • szczotkowany nikiel.

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę kuchni.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty