Made in Italy

Bateria zlewozmywakowa z mosiądzu chromowanego z prysznicem Made in Italy - Kondor

  • Made in Italy
  • Kod: KONDOR
zł 1.891,29 zł 2.364,11 -20%
Materiał Mosiądz
Dostawa 7/10 dni roboczych

Nowoczesna bateria kuchenna z chromowanego mosiądzu Made in Italy.

Bateria zlewozmywakowa kuchnia wykonana we Włoszech w chromowanego mosiądzu. W komplecie z wkładem ES, który dostarcza zimną wodę, gdy dźwignia jest podniesiona do pozycji środkowej, dzięki czemu unika się zapotrzebowania na ciepłą wodę do bojlera, co w konsekwencji pozwala zaoszczędzić energię. Ten ciekawy aspekt łączy się z funkcjonalnością produktu, jaką zapewnia regulowana wylewka ze sprężyną oraz 2-strumieniowa rączka natrysku, które pozwalają na proste i niezwykle praktyczne użytkowanie.

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych surowców jakościowych oraz skrupulatnej kontroli każdego etapu cyklu produkcyjnego, każdy element tej linii jest w stanie zapewnić doskonały produkt Made in Italy charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny pozwalającym na uzyskanie tylko najlepszych .
Nowoczesne i eleganckie linie gwarantują wysoki poziom jakości, oferując szereg akcesoriów zapewniających innowacyjność , design i bezpieczeństwo , cechy, które sprawiają, że każdy produkt może wzbogacić i uwydatnić estetyczną stronę kuchni.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter