Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Bawełniany ręcznik kąpielowy frotte z włoską luksusową koronką z frędzlami - Arafico

Kod: ARAFICO1
zł 837,67 zł 1.173,67 -29%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
bawełna frotte
Dostawa
7-10 dni roboczych
Długość (cm)
100
Głębokość (cm)
140
Viadurini Textile

Bawełniany ręcznik kąpielowy frotte z eleganckimi koronkowymi frędzlami, luksusowy wyprodukowany we Włoszech.

Wartość tradycji spotyka się z nowoczesnym stylem życia dzięki „ręcznikowi kąpielowemu z bawełny frotte w kolorze różowo-beżowym, z brzegiem koronki Tassel dla eleganckiego i luksusowego stylu.
Ręcznik wyprodukowany we Włoszech, wykonany w 100% z wysokiej jakości lnu i miękki w dotyku dzięki specjalnym zabiegom, które podkreślają jego naturalny wygląd. To idealna tkanina do łazienki, ponieważ jest hipoalergiczna , antybakteryjna, a przede wszystkim higroskopijna, dla pełnego poszanowania skóry, dzięki zastosowaniu naturalnych i hipoalergicznych barwników, które nadają połysk i witalność naturalnemu włóknu.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Ten len to w istocie absolutna nowoczesność , wybór, aby żyć współczesnością tych, którzy chcą spędzić chwilę całkowitej wolności, co prowadzi do stworzenia autentycznego i ręcznie wykonanego produktu najwyższej jakości.
Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje więc na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Artykuł powstał z szacunkiem dla każdego elementu, traktując naturę jako styl życia, aby uzyskać równowagę energii życiowych, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia, w której zrównoważony rozwój ekologiczny staje się sposobem bycia. Idealny dla tych, którzy żyją teraźniejszością oczami jutra, dla tych, którzy żyją światem jako nieskończoną i wolną przestrzenią, w której nie potrzeba słów.

Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów. Nasza pościel jest nieskończenie nowoczesna. Wybór współczesnego stylu życia będącego tłem dla rytmu życia. Dedykowany tym, którzy przeżywają swoje doświadczenie z przestrzenią jako momentem absolutnej wolności, poszukując konkretu, któremu musi towarzyszyć bezkompromisowy styl.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty