Made in Italy

Bawełniany ręcznik kąpielowy frotte z włoską luksusową koronką z frędzlami - Arafico

  • Made in Italy
  • Kod: ARAFICO1
zł 701,13 zł 824,84 -15%
Materiał bawełna frotte
Dostawa Dostępne 7 dni roboczych / 4 tygodnie na produkcję;
Długość (cm) 100
Głębokość (cm) 140

Bawełniany ręcznik kąpielowy frotte z eleganckimi koronkowymi frędzlami, luksusowy wyprodukowany we Włoszech.

Wartość tradycji spotyka się z nowoczesnym stylem życia dzięki „ręcznikowi kąpielowemu z bawełny frotte w kolorze różowo-beżowym, z brzegiem koronki Tassel dla eleganckiego i luksusowego stylu.
Ręcznik wyprodukowany we Włoszech, wykonany w 100% z wysokiej jakości lnu i miękki w dotyku dzięki specjalnym zabiegom, które podkreślają jego naturalny wygląd. To idealna tkanina do łazienki, ponieważ jest hipoalergiczna , antybakteryjna, a przede wszystkim higroskopijna, dla pełnego poszanowania skóry, dzięki zastosowaniu naturalnych i hipoalergicznych barwników, które nadają połysk i witalność naturalnemu włóknu.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Ten len to w istocie absolutna nowoczesność , wybór, aby żyć współczesnością tych, którzy chcą spędzić chwilę całkowitej wolności, co prowadzi do stworzenia autentycznego i ręcznie wykonanego produktu najwyższej jakości.
Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje więc na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Artykuł powstał z szacunkiem dla każdego elementu, traktując naturę jako styl życia, aby uzyskać równowagę energii życiowych, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia, w której zrównoważony rozwój ekologiczny staje się sposobem bycia. Idealny dla tych, którzy żyją teraźniejszością oczami jutra, dla tych, którzy żyją światem jako nieskończoną i wolną przestrzenią, w której nie potrzeba słów.

Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów. Nasza pościel jest nieskończenie nowoczesna. Wybór współczesnego stylu życia będącego tłem dla rytmu życia. Dedykowany tym, którzy przeżywają swoje doświadczenie z przestrzenią jako momentem absolutnej wolności, poszukując konkretu, któremu musi towarzyszyć bezkompromisowy styl.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT