Made in Italy

Beżowy lniany prostokątny obrus z koronką Farnese Luxury Artisan - Kippel

  • Made in Italy
  • Kod: KIPPEL1
zł 2654,21 zł 3317,76 -20%
Materiał bielizna
Dostawa Produkt dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni
Długość (cm) 150
Głębokość (cm) 250

Lniany obrus z prostokątną koronką Farnese, drobny przedmiot wyprodukowany we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia z tym prostokątnym, różowawo-beżowym obrusem lnianym ozdobionym koronką Farnese.
Wyprodukowany we Włoszech z wysokiej jakości materiałów i miękki w dotyku dzięki specjalnym zabiegom poprawiającym naturalny wygląd. Idealny na stół, ponieważ jest apoalergiczny i antybakteryjny, dodatkowo zastosowano naturalne i hipoalergiczne barwniki, które nadają blasku i polotu.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby poradzić sobie z rosnącym dziś pragnieniem doświadczania każdego środowiska z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób, dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który wskazuje na esencję piękna, rodzi się autentyczny i rzemieślniczy produkt najwyższej jakości z wyselekcjonowanych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna. Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje zatem na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe

Kompozycja:
  • 100% len
Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga : niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro