Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Biała ceramiczna miska WC Star 54x35cm wykonana we Włoszech, nowoczesny design

Kod: STARWC
zł 1.748,97
z VAT

madein_italy

- +
Rozmiar
54x35 cm
Dostawa
20/25 dni roboczych
Viadurini Bathroom
Misa ceramiczna Star 54x35 cm wykonana we Włoszech, nowoczesny design
Wazon ceramiczny z wylotem ap przekształcalny jako krzywa techniczna. Zestaw mocujący w zestawie.
Maksymalna istotność. Star to kolekcja charakteryzująca się rewolucyjnym designem, który łączy w sobie idealne proporcje i czyste kształty. Elegancka kolekcja o minimalnych liniach i niezbędnym wzornictwie.
Możliwe jest uzupełnienie wazonu o następujące opcje:
- białe siedzisko z chromowanymi zawiasami
- chromowane siedzisko z miękkim zamknięciem
- krzywa techniczna w tworzywie sztucznym

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty w tej kolekcji są wykonane przez   ważna włoska marka w świecie mebli łazienkowych. Jest to młoda firma z dużym doświadczeniem w produkcji umywalek projektantów, który w ostatnich latach skupił swoją uwagę w projektowaniu produkcji zdrowia, jak również jest liderem we Włoszech w produkcji zdrowia dla osób niepełnosprawnych . Projektowanie i produkcja ceramiki sanitarnej to misja, która dąży do innowacji, eksperymentowania i proponowania nowych rozwiązań oraz oryginalnego podejścia do rynku. Nowością jest wartość i cel, nie tylko w projektowaniu produktów, ale także w sposobie radzenia sobie z rynkiem i jego zwyczajami, często przestarzałe, a jeszcze częściej akceptowane jako nieuniknione. Firma chce reinterpretacji łazienki i jej rynku w nowej, inny sposób, proponując umywalki z obsługą projektant, zawieszonych umywalki ceramiczne, wanny i toalety. Luksus, który pozwala na to właśnie dlatego, że firma młoda, żwawa i dynamiczna. Istnieją duże przestrzenie do zwiedzania, nawet w najbardziej osobistej i osobistej przestrzeni, w łazience.

Gdzie : firma produkuje własną gamę wyrobów ceramicznych w staboòo, emtp do Civita Castellana (VT). Ceramika jest starożytnym powołaniem, również ze względu na łatwą dostępność gliny obecnej w miejscu i wykonaną z Civity Castellana, ziemi opisanej przez poetów i malarzy wszechczasów, jedną z najważniejszych dzielnic produkcyjnych we Włoszech.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty