Made in Italy
Wysyłka gratis

Biała ceramiczna miska WC Star 54x35cm wykonana we Włoszech, nowoczesny design

  • Made in Italy
  • Kod: STARWC
zł 1790,85 zł 1989,85 -10%
Rozmiar 54x35 cm
Dostawa 20/30 dni roboczych
Ceramiczna miska ustępowa Star 54x35 cm made in Italy, nowoczesny design
Wazon ceramiczny z odpływem ap, który można przekształcić w za pomocą krzywej technicznej. W komplecie zestaw mocujący.
Maksymalna niezbędność. Star to kolekcja charakteryzująca się rewolucyjnym designem, który łączy idealne proporcje i czyste kształty. Elegancka kolekcja z minimalistycznymi liniami i niezbędnym wzornictwem.
Istnieje możliwość uzupełnienia wazonu o następujące opcje:
- siedzisko białe z chromowanymi zawiasami
- siedzisko z chromowanymi zawiasami z miękkim domykaniem amortyzowanym
- krzywa techniczna z tworzywa sztucznego

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty z tej kolekcji są wykonane przez ważna włoska marka w świecie wyposażenia łazienek. Jest to młoda firma z dużym doświadczeniem w produkcji umywalek meblowych , która na przestrzeni lat skierowała swoją uwagę również na produkcję designerskiej ceramiki sanitarnej , jak również będąca wiodącą firmą we Włoszech w zakresie produkcji ceramiki sanitarnej . dla osób niepełnosprawnych . Misją firmy jest projektowanie i produkcja ceramiki sanitarnej, którą realizuje poprzez innowacje, eksperymentowanie i proponowanie nowych rozwiązań oraz oryginalnego podejścia do rynku. Nowość to wartość i cel, nie tylko w projektowaniu produktów, ale także w sposobie zmierzenia się z rynkiem i jego zwyczajami, często przestarzałymi i jeszcze częściej akceptowanymi jako nieuniknione. Firma chce na nowo zinterpretować łazienkę i jej rynek w nowy, inny sposób, oferując designerskie umywalki nablatowe , ceramiczne umywalki podwieszane , wanny oraz ceramikę sanitarną . Luksus, na który może pozwolić właśnie młoda, elastyczna i dynamiczna firma. Istnieją duże przestrzenie do zbadania, nawet w najbardziej intymnej i osobistej przestrzeni ze wszystkich, w łazience.

Gdzie : firma produkuje swój asortyment wyrobów ceramicznych w staboòo, emtp do Civita Castellana (VT). Ceramika to starożytne powołanie, również ze względu na łatwą dostępność gliny obecnej w tym miejscu, która uczyniła Civita Castellana, krainę opisywaną przez poetów i malarzy wszechczasów, jedną z najważniejszych dzielnic produkcyjnych we Włoszech.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro