Made in Italy
-15% w koszyku

Biała ceramiczna miska WC Star 54x35cm wykonana we Włoszech, nowoczesny design

  • Made in Italy
  • Kod: STARWC
zł 1.862,48
Rozmiar 54x35 cm
Dostawa 20/25 dni roboczych
Wazon ceramiczny Star nowoczesny design, 54x35 cm, wyprodukowany we Włoszech
Wazon ceramiczny z odpływem w kształcie litery P, który można zamienić na s według krzywej technicznej. W zestawie zestaw mocujący.
Maksymalna niezbędność. Star to kolekcja charakteryzująca się rewolucyjnym designem, łączącym w sobie doskonałe proporcje i czyste formy. Elegancka kolekcja o minimalistycznych liniach i niezbędnym designie.
Możliwe jest uzupełnienie statku następującymi opcjami:
- białe siedzisko z chromowanymi zawiasami
- siedzisko z chromowanymi zawiasami z cichym domykaniem i cichym domykaniem
- krzywa techniczna z tworzywa sztucznego

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty z tej kolekcji są wykonane przez ważną włoską markę w świecie wyposażenia łazienek. Jest to młoda firma z dużym doświadczeniem w produkcji umywalek meblowych , która przez lata skupiała się również na produkcji designerskiej ceramiki sanitarnej , a także będąc wiodącą firmą we Włoszech w produkcji ceramiki sanitarnej wyłączone . Projektowanie i produkcja ceramiki sanitarnej to jego misja, którą realizuje poprzez innowacje, eksperymentowanie, oferowanie nowych rozwiązań oraz oryginalne podejście do rynku. Nowość jest wartością i celem nie tylko w projektowaniu produktów, ale także w sposobie stawienia czoła rynkowi i jego przyzwyczajeniom, często przestarzałym, a nawet częściej uznawanym za nieuniknione. Firma chce na nowo zinterpretować łazienkę i jej rynek w nowy, inny sposób, oferując designerskie umywalki nablatowe, ceramiczne umywalki wiszące, wanny i artykuły sanitarne . Luksus, na który pozwala właśnie młoda, elastyczna i dynamiczna firma. Istnieją duże przestrzenie do zwiedzania, nawet najbardziej intymna i osobista przestrzeń, czyli łazienka.

Gdzie : firma produkuje własną gamę wyrobów ceramicznych w fabryce Civita Castellana (VT). Ceramika to starożytne powołanie, również ze względu na łatwą dostępność gliny występującej w tym miejscu, co sprawiło, że Civita Castellana, kraina opisana przez poetów i malarzy wszystkich czasów, stała się jednym z najważniejszych okręgów produkcyjnych we Włoszech.
Informujemy naszych klientów, że poniższe produkty nie są objęte firmową polityką zwrotów, ponieważ są to unikatowe, ręcznie robione produkty na życzenie klienta. Oznacza to, że klient nie może ich zwrócić po zakupie.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT