Made in Italy

Biała ceramiczna muszla klozetowa o wymiarach 72x36 cm, wyprodukowana we Włoszech

  • Made in Italy
  • Kod: STYLEWC72
zł 3.090,13 zł 3.862,66 -20%
Rozmiar 72x36 cm
Dostawa 20/30 dni roboczych
Biała ceramiczna muszla klozetowa Style 72x36 cm, wyprodukowana we Włoszech
Wazon ceramiczny z odpływem podłogowym .s. ze spłuczką monoblokową i chromowanym mechanizmem wydechowym w komplecie.
Dostępne opcje:
-białe siedzisko z chromowanymi wykończeniami,
-białe siedzisko ze złotymi wykończeniami,
- białe zawiasy siedziska z brązu,
- orzechowe siedzisko z chromowanymi wykończeniami,
- orzechowe siedzisko ze złotymi wykończeniami,
- zawiasy siedziska z brązu orzechowego,
-zawiasy chromowane z cichym domykiem siedziska,
-białe siedzisko z miękkimi, złotymi wykończeniami,
-białe siedzisko z miękkimi wykończeniami z brązu,
-siedzisko z miękkiego domykania, chromowane zawiasy,
-siedzisko z miękkiego domykania z orzecha, złote zawiasy,
-siedzisko orzechowe, miękkie zawiasy z brązu.

Style to kolekcja klasyczna, charakteryzująca się liniami zaczerpniętymi z przeszłości, które nadają kolekcji ponadczasową elegancję pasującą do tradycyjnych środowisk.

WŁOSKI PRODUCENT
Produkty z tej kolekcji są wykonane przez ważna włoska marka w świecie wyposażenia łazienek. Jest to młoda firma z dużym doświadczeniem w produkcji umywalek meblowych , która na przestrzeni lat skierowała swoją uwagę również na produkcję designerskiej ceramiki sanitarnej , jak również będąca wiodącą firmą we Włoszech w zakresie produkcji ceramiki sanitarnej . dla osób niepełnosprawnych . Misją firmy jest projektowanie i produkcja ceramiki sanitarnej, którą realizuje poprzez innowacje, eksperymentowanie i proponowanie nowych rozwiązań oraz oryginalnego podejścia do rynku. Nowość to wartość i cel, nie tylko w projektowaniu produktów, ale także w sposobie zmierzenia się z rynkiem i jego zwyczajami, często przestarzałymi i jeszcze częściej akceptowanymi jako nieuniknione. Firma chce na nowo zinterpretować łazienkę i jej rynek w nowy, inny sposób, oferując designerskie umywalki nablatowe , ceramiczne umywalki podwieszane , wanny oraz ceramikę sanitarną . Luksus, na który może pozwolić właśnie młoda, elastyczna i dynamiczna firma. Istnieją duże przestrzenie do zbadania, nawet w najbardziej intymnej i osobistej przestrzeni ze wszystkich, w łazience.

Gdzie : firma produkuje swój asortyment wyrobów ceramicznych w staboòo, emtp do Civita Castellana (VT). Ceramika to starożytne powołanie, również ze względu na łatwą dostępność gliny obecnej w tym miejscu, która uczyniła Civita Castellana, krainę opisywaną przez poetów i malarzy wszechczasów, jedną z najważniejszych dzielnic produkcyjnych we Włoszech.

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter