Biała designerska lampa stołowa lub podłogowa do wnętrz lub na zewnątrz - Borsastar

 • Kod: BORSASTAR
zł 931,42 zł 1034,92 -10%
Materiał Polietylen nadający się do recyklingu
Kolor Biały
Dostawa 10/15 dni roboczych
IP IP44
Długość (cm) 55
Głębokość (cm) 19
Wzrost (cm) 75

Lampa podłogowa lub stołowa w kształcie worka, nowoczesny design z polietylenu z przyłączem LED, solarnym lub E27.

Ta lampa stołowa charakteryzuje się oryginalnym designem w postaci torby, która tworzy nowoczesny i radosny klimat.
Nowoczesne linie łatwo integrują się z każdym otoczeniem, a wysokiej jakości polietylen, z którego jest wykonany, sprawia, że produkt jest trwały i nadaje się do recyklingu , a także jest odporny i zaprojektowany tak, aby służył przez lata.

Działanie światła przyczynia się do tworzenia atmosfery i wpływa na samopoczucie tych, którzy go doświadczają. Dlatego oświetlenie jest ważne dla jakości życia: małe źródła światła, takie jak ta lampa, mogą uczynić otoczenie bardziej przyjaznym i atrakcyjnym.

Dostępne rodzaje ataków:

 • Atak RGB LED do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego z włączaniem i wyłączaniem za pomocą pilota w zestawie . 15 kolorów do wyboru, w tym biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, różowy, fioletowy. Gradient kolorów regulowany na 3 poziomach, ściemniany z 5 poziomami jasności i możliwością wyboru automatycznej zmiany koloru. Żywotność diod LED około 50 000 godzin, niewymienialne. Pobór mocy: 6 watów, temperatura: biała ciepła 3000K, czarny kabel 5m.
 • nasadka słoneczna do użytku na zewnątrz : zawiera zainstalowany na stałe monochromatyczny system oświetlenia z białymi diodami LED z zewnętrznym modułem słonecznym ze zintegrowanym akumulatorem (1800 mA), który wychwytuje światło słoneczne w ciągu dnia, a następnie zamienia je w energię elektryczną. Do prawidłowego naładowania lampy potrzebna jest wystarczająca i odpowiednia ilość oświetlenia słonecznego, które włącza się niezależnie o zmierzchu za pomocą czujnika światła. Ten system nie wymaga gniazdek elektrycznych, chroniąc środowisko. Idealny do oświetlenia ścieżek, balkonów i tarasów. Czas trwania przy pełnym naładowaniu: około 6 godzin. Pobór mocy: 2 waty, temperatura: biała ciepła 3000K, czarny kabel 5m.
 • Gniazdo E27 do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych : odpowiednie do diod LED i żarówek energooszczędnych (brak w zestawie). Zalecana temperatura: biała ciepła 2700/3000 K - do 9 W - 820 lumenów. Włączanie i wyłączanie za pomocą wtyczki. Czarny kabel 230 V, 2,35 m bez przełącznika.
Właściwości techniczne:
 • Wykonane z nadającego się do recyklingu i trwałego mlecznobiałego polietylenu
 • Stopień ochrony: IP44 odporny na złą pogodę, mróz, promienie UV, deszcz i temperatury od -40 ° C do + 50 ° C
 • Wymiary: dł. 55 x gł. 19 x wys. 75 cm

Stwórz przyjemną atmosferę dzięki pośredniemu oświetleniu. Wszechstronne zastosowanie: na trawniku w ogrodzie, wzdłuż ścieżki lub w pobliżu stawu, jako punkt świetlny w salonie lub w sypialni.

Uwaga: artykuł dekoracyjny: nie służy do oświetlenia pomieszczenia. Może być wykonany w innych kolorach. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza.

 

Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro