Made in Italy

Biała i jasna lniana zasłona z centralną koronką, elegancki design - Geogeo

  • Made in Italy
  • Kod: GEOGEO1
zł 2.084,22 zł 2.605,26 -20%
Materiał 100% len
Kolor biały
Dostawa Produkt dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni
Długość (cm) 130
Wzrost (cm) 300

Biała zasłona z jasnego lnu z centralną koronką o eleganckim zdobieniu, ręcznie robiona we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia w tej białej lekkiej lnianej zasłonie z centralną koronką o eleganckiej dekoracji i sznurowaniem z guzikami z masy perłowej Agoya.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe tego produktu poprzez szlachetny urok i szlachetną tkaninę .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby sprostać rosnącemu w dzisiejszych czasach pragnieniu życia w każdym miejscu z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnym zestawie wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który ma na celu esencję piękna, rodzi się autentyczny i ręcznie robiony produkt najwyższej jakości z wybranych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna . Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe .

Środki:
  • 130 x 300 cm
Kompozycja:
  • Tkanina: 100% poliester
  • Koronka: 100% poliamid, haft: 50% poliamid i 50% wiskoza

Przydatne porady:
Produkt umyć oddzielnie wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40% C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręcznie.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i bez bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: odcienie i różnice występujące w czasie i pomiędzy przedmiotami należy traktować jako szczególne cechy produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Email Newsletter
Newsletter