Made in Italy

Biała kwadratowa poszewka na poduszkę z koronką i guzikami, włoski luksus - Logos

  • Made in Italy
  • Kod: LOGOS
zł 306,59 zł 383,25 -20%
Materiał materiał: 100% len
Kolor biały
Dostawa Artykuł dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni na wyprodukowanie
Długość (cm) 40
Wzrost (cm) 40

Kwadratowa poszewka na poduszkę z czystego białego lnu z koronką Farnese lub tiulem i guzikami, luksusowy projekt wykonany we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia w tej białej lnianej poszewce ozdobionej tiulem lub farną koronką , zapięciem na klapkę i guzikami z masy perłowej Agoya.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe tego produktu poprzez szlachetny urok i szlachetną tkaninę .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby sprostać rosnącemu w dzisiejszych czasach pragnieniu życia w każdym miejscu z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnym zestawie wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który ma na celu esencję piękna, rodzi się autentyczny i ręcznie robiony produkt najwyższej jakości z wybranych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna . Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe .

Środki:
  • 40 x 40 cm
Kompozycja:
  • 100% len
Koniec:
  • z koronką Farnese 100% poliester i haftem w 75% z bawełny i 25% z poliamidu
  • ze 100% bawełnianej koronki tiulowej

Przydatne porady:
Produkt umyć oddzielnie wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40% C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręcznie.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i bez bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: odcienie i różnice występujące w czasie i pomiędzy przedmiotami należy traktować jako szczególne cechy produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter