Made in Italy

Biała lniana zasłona z organzy z eleganckim haftem - Oceanomare

  • Made in Italy
  • Kod: OCEANOMARE
zł 3.085,91
Materiał 100% len i organza
Kolor biały
Dostawa Dostępne 7 dni roboczych / 4 tygodnie na produkcję;
Długość (cm) 130
Wzrost (cm) 285

Zasłona z białego lnu i organzy z haftem falowym i sznurowaniem, jakość ręcznie robiona we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia w tej białej lekkiej lnianej zasłonie z haftem organzy i fal, u góry sznurowaniem na drążek.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe tego produktu poprzez szlachetny urok i szlachetną tkaninę .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby sprostać rosnącemu w dzisiejszych czasach pragnieniu życia w każdym miejscu z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnym zestawie wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który ma na celu esencję piękna, rodzi się autentyczny i ręcznie robiony produkt najwyższej jakości z wybranych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna . Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe .

Środki:
  • 130 x 285 cm
Kompozycja:
  • 1 ° tkanina: 100% len
  • 2 ° tkanina: 100% poliester

Przydatne porady:
Produkt umyć oddzielnie wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40% C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręcznie.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i bez bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: odcienie i różnice występujące w czasie i pomiędzy przedmiotami należy traktować jako szczególne cechy produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter