Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Biała lniana zasłona z organzy z eleganckim haftem - Oceanomare

Kod: OCEANOMARE
zł 2.781,50 zł 4.309,95 -35%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
100% len i organza
Kolor
biały
Dostawa
7-10 dni roboczych
Długość (cm)
130
Wzrost (cm)
285
Viadurini Textile

Zasłona z białego lnu i organzy z haftem falowym i sznurowaniem, jakość ręcznie robiona we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia w tej białej lekkiej lnianej zasłonie z haftem organzy i fal, u góry sznurowaniem na drążek.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe tego produktu poprzez szlachetny urok i szlachetną tkaninę .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby sprostać rosnącemu w dzisiejszych czasach pragnieniu życia w każdym miejscu z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnym zestawie wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób dzięki dbałości o szczegóły i oryginalnemu projektowi, który ma na celu esencję piękna, rodzi się autentyczny i ręcznie robiony produkt najwyższej jakości z wybranych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna . Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe .

Środki:
  • 130 x 285 cm
Kompozycja:
  • 1 ° tkanina: 100% len
  • 2 ° tkanina: 100% poliester

Przydatne porady:
Produkt umyć oddzielnie wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40% C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręcznie.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i bez bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: odcienie i różnice występujące w czasie i pomiędzy przedmiotami należy traktować jako szczególne cechy produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty