Made in Italy

Biała wolnostojąca wanna z solidną powierzchnią Made in Italy - Cleopatra

  • Made in Italy
  • Kod: CLEOPATRA
zł 34905,10 zł 43631,36 -20%
Materiał Twarda powierzchnia
Dostawa 4 tygodnie
Długość (cm) 168
Głębokość (cm) 75
Wzrost (cm) 57

Prostokątna biała wanna z materiału Solid Surface Made in Italy

Biała wanna z Solid Surface , mieszanki żywicy akrylowej modyfikowanej związkami mineralnymi, ze zintegrowanym przelewem . Wanna dedykowana miłośnikom tradycyjnej wanny na nóżkach. Do wyboru matowa lub błyszcząca biel. Mieszanka składu pozwala na wydobycie tego charakterystycznego koloru. Ta mieszanka jest również wysoce odnawialna, jednorodna iw 100% nieporowata , a zatem wodoodporna.

Niezwykle wyjątkowa wanna w swojej harmonii oraz szlachetnych i delikatnych krawędziach . Wanny z kolekcji mają kształty, które można dostosować do najróżniejszych potrzeb, aby kąpiel była nie tylko relaksująca, ale i wyjątkowa . W świecie, w którym moda przychodzi i odchodzi, jakość pozostaje tą cechą, która nie tylko trwa w czasie, ale zawsze wznosi się ponad wszelkie chwilowe trendy.

Dostępne kolory:
-Matowy biały;
-Błyszczący biały.

Wymiary: długość 168 cm x wysokość 57 cm x głębokość 75 cm

Uwaga: Krany, syfon i akcesoria nie są wliczone w cenę. Jeśli chcesz je kupić lub dostosować swoją wannę pod względem wykończenia i wymiarów, nie wahaj się skontaktować z nami za pomocą odpowiedniego formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter