Made in Italy

Biały bieżnik z haftowanej koronki na szydełku i brzegiem z mieszanki bawełny - Giangi

  • Made in Italy
  • Kod: GIANGI1
zł 726,87 zł 908,61 -20%
Materiał koronka i lamówka z mieszanki lnu i bawełny
Dostawa Artykuł dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni na wyprodukowanie
Długość (cm) 45
Głębokość (cm) 160

Bieżnik z szydełkowej koronki z lnianą i bawełnianą obwódką, luksusowy design wyprodukowany we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia, a ten wysokiej jakości bieżnik jest miękki w dotyku dzięki specjalnym zabiegom, które podkreślają naturalny wygląd.
Biały bieżnik ozdobny jest w całości wyszywany szydełkową koronką i ma brzeg z mieszanki lnu i bawełny z marszczeniem.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Uzupełnienie zostało stworzone, aby poradzić sobie z rosnącym dziś pragnieniem doświadczania każdego środowiska z intensywnością i głęboką równowagą, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia.
W ten sposób, dzięki dbałości o szczegóły i prostemu projektowi, który wskazuje na istotę piękna, rodzi się autentyczny i rzemieślniczy produkt najwyższej jakości z wyselekcjonowanych surowców, takich jak najczystszy len i najdelikatniejsza bawełna.
Uzyskane w ten sposób splątanie wątków jest w stanie zinterpretować energię życiową każdego miejsca, dając wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów.
Email Newsletter
Newsletter