Made in Italy
Wysyłka gratis

Biały ceramiczny wazon z kolorową wkładką Ręcznie robiony we Włoszech - Monte

  • Made in Italy
  • Kod: MONTE1
zł 4333,12 zł 4814,57 -10%
Materiał ceramiczny
Dostawa 6/8 tygodni
Długość (cm) 19
Głębokość (cm) 19
Wzrost (cm) 113

Nowoczesny, ręcznie wykonany wazon z kolorowej ceramiki Made in Italy.

Wazon dekoracyjny do wnętrz z kolorowej ceramiki wykonanej ręcznie we Włoszech. Oryginalne uzupełnienie, którego siłą jest wybór wykorzystania elementów ekstrapolowanych z dzieł sztuki kultury włoskiej do stworzenia rewolucyjnych i niepowtarzalnych elementów dekoracyjnych dla oryginalnego i kreatywnego wyposażenia . Zastosowanie ceramiki i rzemiosło podkreśla jej wartość i jakość, dając efekt, który można dostosować do każdej sytuacji stylistycznej. Idealna estetyka dla najróżniejszych środowisk, od wyposażenia domu po wyposażenie hoteli, restauracji, powierzchni kontraktowych, spa, ale także jako oprawa imprez i wesel.

Dostępne wykończenia:
  • Biały;
  • biały z niebieską wstawką.
Ta kolekcja luksusowych akcesoriów meblowych nadaje odrobinę nowoczesnej elegancji każdemu kontraktowi, ale także przestrzeni domowej, nie rezygnując przy tym z ekskluzywnej atmosfery o silnym oddziaływaniu wizualnym.
Viadurini współpracuje z tą ważną firmą rzemieślniczą założoną w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji, aby zaoferować silną charakterystykę miejsc i środowisk, w których można się schronić, jednocześnie wzmacniając swoją osobowość, a tym samym tworząc przestrzenie przeznaczone do relaksu, w których można wrócić do snu . Odzyskiwanie kontaktu z twórczą autentycznością przedmiotu zrodzoną z typowo włoskiej myśli i kultury, połączenie dodatków, które nadają przestrzeniom precyzyjną tożsamość, unikalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale potrafiącą komunikować się z każdym stylem. Z miasta Treviso cały świat styka się ze sztuką pięknych rzeczy, proporcjami architektonicznymi, wykorzystaniem różnych materiałów i inspiracją z odległych kultur przetworzonych przez pasję do włoskiego rzemiosła . W ten sposób narodziła się linia wyposażenia wnętrz o unikalnych i autentycznych cechach, które pozwalają na tworzenie ekskluzywnych projektów i kulturowego luksusu , będąc wyrazem ciągłego i precyzyjnego poszukiwania wyrafinowanego wzornictwa dekoracyjnego .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro