Biały, nowoczesny porcelanowy zestaw obiadowy, 24 sztuki - Arctic

  • Kod: ARTICO
zł 1.405,57 zł 1.756,92 -20%
Materiał porcelana
Rozmiar Talerz płaski 28 cm, Talerz na owoce 22 cm, Talerz na chleb 13 cm, Talerz głęboki 17 x wys. 6 cm
Kolor Biały
Dostawa 3/4 tygodni

Kompletny zestaw nowoczesnych talerzy do jadalni z porcelany inspirowanej stylem skandynawskim, 24 sztuki.

Usługa składa się z:
- 6 płaskich talerzy 28 cm
- 6 talerzy głębokich 17 x wys. 6 cm
- nr 6 Talerze owocowe 22 cm
- nr 6 Talerze na chleb 13 cm

Inspiracja dla tego zestawu talerzy obiadowych pochodzi z nowoczesnej prostoty skandynawskiego designu i krajobrazu . Kształt jest idealną i wyważoną syntezą płyty coupé i tradycyjnej płyty z krawędzią: w rzeczywistości ma przestronny środek z wąską i stromą krawędzią . W ten sposób łączy się estetyczną elegancję i funkcjonalność, aby zapewnić większą powierzchnię przeznaczoną na prezentację potraw i praktyczną obsługę talerza.

Kluczowe punkty:
  • Jakość : bardzo wysoką jakość produktów uzyskujemy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcji i najlepszych dostępnych surowców.
  • Środowisko : chodzi nie tylko o poprawę efektywności środowiskowej, aby aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska, ale także innowacyjne zastosowanie w celu usprawnienia procesu gotowania produktów dzięki technologii Green Wave, która pozwala skrócić czas palenia i zużycie energii w porównaniu do tradycyjnego procesu gotowania.
  • Design : design odgrywa wiodącą rolę i jest zawsze zgodny z trendami kulinarnymi na całym świecie.
Materiał:
  • Biała porcelana
Porcelana wyróżnia się wysoką odpornością na zarysowania i twardością. Jest to materiał o dużej gęstości, ale miękki w dotyku, o charakterystycznej jasnej bieli i półprzezroczystym po zeszkleniu.
Jest to materiał wodoodporny , ponieważ nie jest porowaty, a przez to bezpieczny i higieniczny, zbudowany z niezwykle wyselekcjonowanych surowców.
Dzięki swojej zdolności do ponadczasowości i dostosowania się do każdego rodzaju usług, od najprostszych do najbardziej wyszukanych, porcelana spełnia wymagania elegancji, wyrafinowania i trzeźwości, które są pożądane na stole.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter