Made in Italy

Bio materac jednoosobowy 3, wykonane we Włoszech

  • Made in Italy
  • Kod: trifo11-
zł 1.318,84 zł 1.648,54 -20%
Materiał 40% bawełna
Dostawa 7/10 dni roboczych od zamówienia złożonego
Materac na wymiar wzrost o 20%
Płytka Bio3 została zaprojektowana w oparciu o „naturalne” cechy człowieka, aby zapewnić doskonałe wsparcie anatomiczne .
Warstwy, kształty, 7 zróżnicowanych stref zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować naturalną pozycję spoczynkową, pozwalając kręgosłupowi zawsze zachować idealną konformację.
W rzeczywistości ciało spoczywa najpierw na płycie ze specjalnie opracowanym materiałem Viscopur , następnie na miękkiej piance poliuretanowej o ergonomicznym kształcie, a na końcu na płycie nośnej z pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości , aby zapewnić odpowiednie podparcie.
Dzięki swoim właściwościom sprzyja optymalnemu rozłożeniu ciężaru ciała na materacu , minimalizując punkty nacisku i wspomagając krążenie krwi.
Jest również nieodkształcalny , tzn. może stopniowo i stale powracać do swojego pierwotnego kształtu, gwarantując optymalne podparcie w każdej pozycji.
Co więcej, pokrowiec, który można zdejmować i prać w pralce, sprawia, że produkt ten jest całkowicie higieniczny i odpowiedni dla każdego, zwłaszcza tych, którzy muszą być często dezynfekowani z powodu alergii.
Obsługiwana waga 60/110 kg na osobę
Wszystkie pokrowce wykonane są z elastycznej tkaniny, która dzięki doskonałemu przyleganiu jest idealna dla wszystkich, którzy chcą poprawić jakość i właściwości swojego materaca.
Dzięki pikowaniu prostokątnemu lub innej fali, pokrowce mają miękką i puszystą konsystencję, z możliwością łatwego powrotu do lekkiego i przewiewnego kształtu po ściśnięciu.
W rzeczywistości można je prać i suszyć bez specjalnych zabiegów dzięki swojej naturalnej elastyczności.
Rezultatem jest doskonale higieniczny, przeciwroztoczowy i długotrwały produkt, który zachowuje swoje właściwości niezmienione w czasie.
Aby osiągnąć wysoki poziom oddychalności, pokrowce wyposażone są w opaskę 3D , która pozwala na lepszą cyrkulację powietrza, zapewniając doskonały mikroklimat wewnątrz materaca.

Właściwości techniczne
Płyta 3-warstwowa: 1. warstwa Pianka zielona Gęstość 30 h 8 cm
2. warstwa Biała piana Gęstość 25 h 7 cm
3. warstwa Viscopur pomarańczowy h 5 cm
Wysokość płyty 20 cm (bez okładziny)
Wysokość płyty z okładziną 22 cm
7 zróżnicowanych stref
Rozszerzony wodą
Bez CFC
Oddychający, nieodkształcalny, przeciw roztoczom, ergonomiczny, przeciwodleżynowy
Jeśli budzisz się zmęczony i wypoczętym prawie zawsze z winy materacu!
Dobry sen nie jest luksusem, lecz koniecznością dla naszego dobrego samopoczucia. Wybór odpowiedniego materaca może naprawdę coś zmienić.

Dlaczego warto kupić:
  • Wysoka jakość produktu
  • niska cena z fabryki bezpośrednio do domu
  • zdejmowana pokrywa prać prania bawełny Maszyna naturalne
  • przez otwory dla zakładów utylizacji powietrza
  • Struktura z 7 różnych stref nośnych
  • bez opłat
  • w domu, w 4 dni
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter