Made in Italy

Bio Natura Plac materac i pół z pamięci Airsensitive

  • Made in Italy
  • Kod: airnature18
zł 2.790,75 zł 3.488,41 -20%
Materiał 40% bawełna
Dostawa 7/10 dni roboczych od zamówienia złożonego
Materac na wymiar wzrost o 20%
Materac Bio natura wykorzystuje jeden z najbardziej "innowacyjnej i technologicznej, nie tylko na poziomie produktu, ale także ustawienie materaca ponad. W rzeczywistości, górna część składa się z warstwy airsensitive pamięci kształtu z masowania fal o różnych szerokościach w celu zapewnienia efektu strefy 7 i, dzięki jego szczególnej struktury w stanie usunąć całe ciało nadmiaru ciepła przez liczne pory, których jest wykonane.
Najlepszym oddychalność jest gwarantowana przez danego profilu i z otworów, które wiążą się z pamięci do warstwy piany "Nature", który wspiera w prawidłowej i skutecznej masy ciała, w tym również kształtowane na dole, aby ułatwić korzystanie z tego produktu w sieci zmechanizowane.
Nie jest przyklejony, część w airsensitive pamięci wydaje się być całkowicie zdejmowane i zmywalny, że działanie nie może być wykonane w konwencjonalnych produktów, nie są testowane.
Z tego powodu zaleca się stosowanie tego materaca, certyfikowany jako urządzenie medyczne klasy I, w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym podszewką z noclegu zintegrowany cylinder.
Waga przetrwał 60 / 120kg na osobę
Powłoka z oddychającego zespołu 3D.
Wszystkie pokrywy wykonane są z elastycznej tkaniny, która doskonale przylega, są idealne dla tych, którzy chcą poprawić jakość i
cechy materaca.
Dzięki fali prostokątnej pikowania lub zróżnicowana, okładziny mają gładką konsystencję i delikatny, z możliwością łatwo strzelać forma w postaci pary i lekki po kompresji.
W rzeczywistości można je umyć i wysuszyć, bez specjalnego traktowania ze względu na ich naturalną elastyczność.
Wynikiem tego jest to doskonały produkt higieniczny, anti-mite i trwałe tak, aby utrzymać niezmienione cechy w czasie.
Aby osiągnąć wysoki poziom oddychalności, wkładki wyposażone są w zespole 3D, który umożliwia lepszy przepływ powietrza, aby zapewnić
doskonały mikroklimat wewnątrz materaca.
Jeśli budzisz się zmęczony i wypoczętym prawie zawsze z winy materacu!
Dobry sen nie jest luksusem, lecz koniecznością dla naszego dobrego samopoczucia. Wybór odpowiedniego materaca może naprawdę coś zmienić.

Dlaczego warto kupić:
  • Wysoka jakość produktu
  • niska cena z fabryki bezpośrednio do domu
  • zdejmowana pokrywa prać prania bawełny Maszyna naturalne
  • przez otwory dla zakładów utylizacji powietrza
  • Struktura z 7 różnych stref nośnych
  • bez opłat
  • w domu, w 4 dni
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter