Made in Italy

Biokominek ścienny nowoczesny model Joseph

  • Kod: JOSEPH
zł 6486,86 zł 8108,56 -20%
Rozmiar Szerokość 50 cm x wys. 76 cm x głębokość 15 cm x waga 10 kg
Dostawa 7/10 dni roboczych
Nowoczesny kominek ścienny na bioetanol w kształcie płomienia Józefa
Joseph to fantastyczny biokominek ścienny o oryginalnym, eleganckim i wyrafinowanym designie, który jest odpowiedni do ponownego odkrycia znaczenia domowego ognia.
Jego kształt przypomina sylwetkę minimalistycznego, eleganckiego i nowoczesnego płomienia, który otacza serce żywego ognia. Prosty w aplikacji, mocuje się go bezpośrednio do ściany jak obraz, ale w przeciwieństwie do niego jest to stale poruszająca się praca, która nadaje otoczeniu osobowość. Charakterystycznym elementem estetycznym i funkcjonalnym tego obiektu jest zatem jego fantastyczny, jedyny w swoim rodzaju kształt.
Joseph to produkt o naprawdę wyjątkowym i fascynującym efekcie scenicznym. Nadaje się, dzięki swojej charakterystyce estetycznej lekkości i wymiarom, do wyposażenia każdego otoczenia bez monopolizowania jego wyglądu.
Charakteryzujący się malowaną proszkowo stalową konstrukcją, Joseph jest wyposażony w okrągły palnik Fibra 12 o czasie pracy 3/4h i mocy grzewczej 1,8 kW.
Joseph to biokominek pełniący głównie funkcję dekoracyjną , wykonany ręcznie : spawanie ręczne na całym obwodzie, spawanie ręczne wężem giętkim, ręczne szlifowanie, malowanie piecowe czarną farbą epoksydową w wysokich temperaturach.
Wyrafinowany, elegancki, rzeźbiarski biokominek Joseph dzięki swojemu doskonałemu i falistemu kształtowi udaje się zaszczepić relaksujące i przyjemne ciepło w otoczeniu, w którym jest umieszczony.
Główna osobliwość tego kominka polega na tym, że nie wytwarza on dymu i dymu , a ponadto nie wymaga przewodu kominowego . Ekologiczny kominek, który nie wymaga konserwacji , ponieważ jest zasilany bioetanolem, odnawialnym źródłem energii.
Wprowadź odrobinę ciepła i stylu również do swojego domu!

Charakterystyka:
- Konstrukcja ze stali malowanej proszkowo
- Palnik okrągły Fibra 12. Czas trwania 3/4h.
- Moc grzewcza 1,8 kW
- Ekologiczne paliwo bioetanolowe
- Wykończenie ze stali malowanej proszkowo na czarno
- Brak komina
- Brak oparów i zapachów
- Brak konserwacji

Cechy palnika Fibra 12:
- Konstrukcja z satynowej stali nierdzewnej
- Czas trwania 3/4h
- Moc grzewcza 1,8 kW
- Paliwo bioetanolowe
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro