Made in Italy

Biurko z 3 szufladami z drewna Bassano we Francji Made in Italy - Adon

  • Made in Italy
  • Kod: ADON
zł 3.121,14 zł 3.901,44 -20%
Materiał drewno
Dostawa 35/40 dni roboczych
Długość (cm) 100
Głębokość (cm) 55
Wzrost (cm) 80

Wykonane we Włoszech drewniane biurko do salonu

Biurko ze strukturą z Tanganiki/forniru toulipier z kawałkami drewna fornirowanego, ramy z toulipier/ayous , spody i oparcia z MDF i sklejki z 3 szufladami w całości wyprodukowane we Włoszech.
Duża dbałość o jakość produktu w połączeniu z badaniem najlepszych użytych materiałów jest podstawą do stworzenia tego produktu. Wyrafinowanie detali , szacunek dla tradycji i zamiłowanie do wysoce rzemieślniczej pracy pozwalają nam tworzyć meble o harmonijnej i wyrafinowanej klasycznej linii . Stałe zaangażowanie w badania i odnowę, przy jednoczesnym zachowaniu tradycji, są podstawą pracy i dzięki tym założeniom powstają produkty o szczególnie dokładnych wykończeniach.

Skończyć:
  • Bassano Francja
Wymiary:
  • Długość 100 cm
  • Głębokość 55 cm
  • Wysokość 80 cm

MALOWANIE: Malowanie odbywa się głównie przy użyciu produktów na bazie wody. Farba na bazie wody i poliuretanu zapewniająca większą odporność powierzchni. Wykończenie na bazie wody i szelaku.

ZWYKŁA KONSERWACJA I CZYSZCZENIE: Odkurz meble suchą szmatką. Unikaj produktów ściernych i/lub zawierających rozpuszczalniki. Nie stawiać patelni ani innych przedmiotów wydzielających ciepło na blatach mebli. Jeśli chcesz ożywić przedmiot, możesz użyć specjalnego wosku do mebli i nałożyć go za pomocą wełnianej szmatki.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Biorąc pod uwagę, że drewno jest materiałem żywym i wrażliwym na wilgoć, szczególną uwagę należy zwrócić na umieszczanie mebli wewnątrz domów z tynkiem, który odpoczął i wyschnął przez co najmniej 1 miesiąc. Zalecamy jednak pozostawienie odstępu co najmniej 5 centymetrów od ściany na kilka miesięcy i częste wietrzenie pomieszczeń.

Uwaga: na zamówienie dostępne są różne wykończenia.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę lub informacje za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter