Made in Italy

Biurko z 5 szufladami i zdejmowanym blatem Made in Italy - Maia

  • Made in Italy
  • Kod: MAIA
zł 3.844,59 zł 4.805,74 -20%
Materiał drewno
Dostawa 35/40 dni roboczych
Długość (cm) 78
Głębokość (cm) 50
Wzrost (cm) 94

Wykonane we Włoszech drewniane biurko do salonu

Biurko o konstrukcji z drewna/fornirowanej cząstkami drewna Tanganika/toulipier/ayous , ramy z toulipier/ayous , spody ze sklejki z topoli i/lub płyty MDF z 5 szufladami i wyjmowanym blatem w całości wyprodukowane we Włoszech.
Mebel ten został zaprojektowany z myślą o tych, którzy potrzebują prostej i niezbędnej powierzchni podparcia do nauki lub pracy w domu; jednocześnie pełni rolę nowoczesnego , prostego i wysoce funkcjonalnego elementu wyposażenia, który może wzbogacić otoczenie o osobowość i smak .

Dostępne wykończenia:
  • lakierowany na biało
  • dwukolorowy czarny i wiśniowy
Wymiary:
  • Długość 78cm
  • Głębokość 50 cm
  • Wysokość 94cm

MALOWANIE: Malowanie odbywa się głównie przy użyciu produktów na bazie wody. Farba na bazie wody i poliuretanu zapewniająca większą odporność powierzchni. Wykończenie na bazie wody i szelaku.

ZWYKŁA KONSERWACJA I CZYSZCZENIE: Odkurz meble suchą szmatką. Unikaj produktów ściernych i/lub zawierających rozpuszczalniki. Nie stawiać patelni ani innych przedmiotów wydzielających ciepło na blatach mebli. Jeśli chcesz ożywić przedmiot, możesz użyć specjalnego wosku do mebli i nałożyć go za pomocą wełnianej szmatki.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Biorąc pod uwagę, że drewno jest materiałem żywym i wrażliwym na wilgoć, szczególną uwagę należy zwrócić na umieszczanie mebli wewnątrz domów z tynkiem odpoczętym i suchym przez co najmniej 1 miesiąc. Zalecamy jednak pozostawienie odstępu co najmniej 5 centymetrów od ściany na kilka miesięcy i częste wietrzenie pomieszczeń.

Uwaga: na zamówienie dostępne są różne wykończenia.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę lub informacje za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter