Meble do Salonu o Wysokiej Jakości i Wzornictwie z Drewna Pochodzącego z Recyklingu i Ekologicznego

Viadurini Green 100% ekologiczny i poddany recyklingowi w celu ochrony środowiska i wysokiej jakości mebli

Viadurini prezentuje nową, w 100% zieloną kolekcję, która wykorzystuje drewno z recyklingu do tworzenia  kredensów do salonu, zaprojektowane z eleganckim i wyrafinowanym designem, zwracając szczególną uwagę na kwestie środowiskowe. 

Ekologiczne panele uszlachetnione użyte do wykonania tych kredensów to eko-panele wykonane z drewna pochodzącegorecyklingu, aby uniknąć wycinania nowych drzew z poszanowaniem przyrody

Made in Italy 
doskonałość i kunszt łączą się w cudowną kombinację, tworząc modułowe kredensy do salonu, tworząc rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego klienta. 

Szafy i kredensy to meble z innych czasów, które znajdują miejsce nawet we współczesnym meblach. Kredens to mebel, który można umieścić w wielu miejscach w domu, wygodny i funkcjonalny element wystroju, który utrzymuje porządek w otoczeniu.

Kredensy, które w razie potrzeby można przekształcić w szafki RTV z drzwiami i szufladami z praktycznymi systemami otwierania dla funkcjonalnego i wyrafinowanego mebla. Kolory i wykończenia są w pełni konfigurowalne, a wybór jest ogromny.
 
Kredens to mebel, którego nie może zabraknąć w mieszkaniu. Dzięki wyrafinowanej konstrukcji, nadaje się do każdej przestrzeni, z żywym sali do sali jadalnej, od kuchni do wejścia. Ten schowek, używany głównie do przechowywania naczyń, obrusów, tacek, serwetek i świec, uwalnia codzienne życie od wielu przedmiotów, które go tłoczą. Dla tych, którzy kochają porządek i praktyczność, pojemne kredensy ułatwiają znalezienie odpowiedniego miejsca na każdy przedmiot i są idealnym wyborem. Kredensy zwielokrotniają dostępną przestrzeń, dzięki czemu każdy pokój w domu jest elegancki i przytulny.

Zastosowane panele są wyłącznie uszlachetnione ekologicznie, w celu zwrócenia uwagi na kwestie środowiskowe. Ekopanel jest produktem przemysłowym wykonanym z drewna pochodzącego z recyklingu, co pozwala uniknąć wycinki nowych drzew. Proces produkcji odbywa się z największym szacunkiem dla ochrony środowiska obowiązującymi przepisami. 

Jest to mebel stworzony w oparciu o  wartości rzemieślnicze, aby osiągnąć doskonałość i wysoką jakość typową dla  Made in Italy, gdzie przeplatają się innowacyjne pomysły i kultura na rzecz optymalizacji procesów i dbałości o szczegóły. To, w jaki sposób funkcjonalny i wyrafinowane meble do salonu rodzi.
 
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • NIP IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linia telefoniczna)
  • pon-piąt 8.30-17.00
  • Via del pino 21 - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RN) Italy
  • info@viadurini.pl
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Powyższe ceny zawierają podatek VAT