Made in Italy

Błyszcząca ceramiczna umywalka nablatowa L 69 cm Made in Italy - Oscar

  • Made in Italy
  • Kod: OSCAR
zł 3.925,15 zł 4.906,44 -20%
Materiał Ceramiczny
Dostawa 15/20 dni roboczych
Długość (cm) 69
Głębokość (cm) 46
Wzrost (cm) 19

Umywalka nablatowa z ręcznie robionej ceramiki Made in Italy.

Umywalka nablatowa z kolorowej ceramiki z błyszczącym wykończeniem wykonana ręcznie w procesie 100% Made in Italy . Elegancja i oryginalność łączą się, aby ożywić rozwiązanie wyposażenia łazienki o współczesnym smaku i wyrafinowanej duszy, zaprojektowane dla tych, którzy uwielbiają urządzać w kreatywny i niepowtarzalny, ale jednocześnie elegancki styl.

Powstała umywalka o ekscentrycznych kształtach i perfekcyjnej symetrii, która uosabia ekskluzywną i wyrafinowaną osobowość. Zaproponowane poszczególne niuanse kolorystyczne wzbogacają ostateczną estetykę produktu, dopełniając wygląd produktu zdolnego podbić centrum uwagi, czyniąc go prawdziwym bohaterem pomieszczenia.

Produkt, który wywodzi się z naturalnych żywiołów ziemi, ognia i wody, aby ożywić dopełnienia o niepowtarzalnym i oryginalnym charakterze. Ekstremalna dbałość o szczegóły i poszukiwanie wysokiej jakości surowców łączą się w celu stworzenia obiektów projektowych pomyślanych i stworzonych z myślą o tych, którzy poszukują nieszablonowego stylu, który może opowiedzieć historię i nadać znaczenie każdej tożsamości, niepowtarzalny i niepowtarzalny.

Aby podnieść jakość i wartość każdego produktu, stosowana jest szczególna technika glazurowania ceramiki, która odbywa się poprzez pierwsze i pojedyncze wypalanie w temperaturze 1250°C i dlatego nie wymaga dalszego wypalania. Ten rodzaj obróbki gwarantuje jasne kolory, doskonałą odporność na zużycie i zmiany termiczne oraz sprawia, że czyszczenie jest wyjątkowo proste i szybkie. Uzyskane wykończenia są zatem wynikiem starannych badań, których celem jest stworzenie wysokiej jakości i trwałych rozwiązań wyposażenia wnętrz .

Dostępne kolory:

  • szmaragd;
  • Królewski niebieski;
  • piaskowiec;
  • kamień rzeczny;
  • jasny agat;
  • czarny.
W komplecie odpływ o swobodnym przepływie.

Uwaga : ponieważ jest to produkt wykonany ręcznie, ma wiele możliwości dostosowania kształtu, koloru i wykończenia.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter