Made in Italy

Bukowy stolik telefoniczny w różnych wykończeniach Made in Italy - Charun

  • Made in Italy
  • Kod: CHARUN
zł 1.233,31 zł 1.541,60 -20%
Materiał drewno
Dostawa 35/40 dni roboczych
Długość (cm) 44
Głębokość (cm) 34
Wzrost (cm) 76

Wykonany we Włoszech drewniany stolik pod telefon

Stolik kawowy do wnętrz z nogami z drewna bukowego , panelami z drewna fornirowanego Tanganika , bokami z topoli/drewna z 2 szufladami i półką w całości wyprodukowany we Włoszech.
Ten element ma proste i liniowe wykończenia , dzięki czemu idealnie nadaje się do uzupełnienia każdego wnętrza ze smakiem i wyrafinowaniem . Ten stolik kawowy jest idealny na każdą okazję lub wydarzenie dzięki swojej funkcjonalności i praktyczności.

Dostępne wykończenia:
  • ecru
  • patynowana wiśnia
Wymiary:
  • Długość 44cm
  • Głębokość 34 cm
  • Wysokość 76 cm

MALOWANIE: Malowanie odbywa się głównie przy użyciu produktów na bazie wody. Farba na bazie wody i poliuretanu zapewniająca większą odporność powierzchni. Wykończenie na bazie wody i szelaku.

ZWYKŁA KONSERWACJA I CZYSZCZENIE: Odkurz meble suchą szmatką. Unikaj produktów ściernych i/lub zawierających rozpuszczalniki. Nie stawiać patelni ani innych przedmiotów wydzielających ciepło na blatach mebli. Jeśli chcesz ożywić przedmiot, możesz użyć specjalnego wosku do mebli i nałożyć go za pomocą wełnianej szmatki.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Biorąc pod uwagę, że drewno jest materiałem żywym i wrażliwym na wilgoć, szczególną uwagę należy zwrócić na umieszczanie mebli wewnątrz domów z tynkiem odpoczętym i suchym przez co najmniej 1 miesiąc. Zalecamy jednak pozostawienie odstępu co najmniej 5 centymetrów od ściany na kilka miesięcy i częste wietrzenie pomieszczeń.

Uwaga: na zamówienie dostępne są różne wykończenia.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę lub informacje za pomocą formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter