Made in Italy

Bursztynowy kinkiet ze szkła weneckiego Made in Italy - Fabiana

  • Made in Italy
  • Kod: FABIANA1
zł 2449,10 zł 3061,37 -20%
Materiał Szkło i metal
Dostawa 5/6 tygodni roboczych
Długość (cm) 40
Głębokość (cm) 18
Wzrost (cm) 48

Ręcznie wykonana 2-punktowa lampa ścienna ze szkła weneckiego i białego metalu Made in Italy.

Kinkiet z ręcznie wykonanego szkła weneckiego z białymi metalowymi detalami. Wyrafinowana estetyka o silnym oddziaływaniu wizualnym, która urzeka wyrazistą siłą charakteryzującą łukowate kształty uzyskane dzięki specjalnej obróbce techniką płytową. Cudowna geometryczna faktura, która pokrywa całą powierzchnię lampy, została osiągnięta dzięki obróbce szkła na gorąco , które jest również ozdobione wiszącymi pryzmatami, które podkreślają i sprawiają, że załamanie światła jest wyjątkowe, co daje wyjątkowy, ekskluzywny i wyrafinowany efekt.

Z zastosowania wysokiej jakości surowców pochodzących z terytorium Włoch oraz z umiejętnej obróbki szkła przez wykwalifikowanych rzemieślników z branży , którzy od dziesięcioleci przekazali starożytne tradycje , rodzi się wielkie arcydzieło sztuki szklarskiej , które charakteryzuje się wydajnością , funkcjonalnością i elegancką estetykę . Każda faza produkcji odbywa się w Wenecji , bijącym sercu tradycji szklarskiej, zwracając szczególną uwagę na szczegóły i szanując starożytne techniki z pragnieniem , aby nowoczesność projektowała się w przyszłość. W ten sposób wysoki kunszt łączy się z designem , a tradycja odnajduje nowe życie dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii . Rezultatem jest dzieło sztuki , które reinterpretuje klasyczny styl poprzez współczesny język, który poprzez światło ukazuje swoje wartości autentyczności i wydajności .

Żarówki (brak w zestawie) : 2 x MAX 42W E14

Uwaga : lampa jest dostępna w szerokiej gamie różnych kombinacji kolorystycznych, a będąc ręcznie robiona, można ją w pełni dostosować pod względem kształtu i rozmiaru.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wycenę, korzystając z formularza „ Poproś o informacje ”.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter