Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Centralny element z marmuru Paonazzo z Made in Italy Design - Libeccio

Kod: LIBECCIO
zł 7.322,76 zł 10.398,34 -30%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Marmur
Dostawa
10 dni roboczych
Długość (cm)
52
Głębokość (cm)
32
Wzrost (cm)
13
Viadurini Kitchen

Nowoczesny design centralny wykonany z marmuru Paonazzo Made in Italy.

Element centralny charakteryzujący się wyrafinowanym designem i jego kształtem z falistymi i harmonijnymi liniami, które nadają produktowi lekki i nowoczesny wygląd. Wykonane we Włoszech ręcznie z marmuru Paonazzo , zwartego, drobnoziarnistego materiału z podstawą w kolorze kości słoniowej przechodzącej w beżowo-żółty i fioletowo-czerwony z żyłkami w odcieniach czerni i zielonkawego.

Wykończenie jest błyszczące i uzyskiwane dzięki rzemieślniczemu procesowi, który nadaje produktowi dodatkową jakość i wyrafinowanie. Połączenie zastosowanych materiałów, wykończeń i technik oraz wspaniała praca mistrzów pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktu finalnego z dbałością o szczegóły, doskonale nadającego się do dekoracji wnętrz o współczesnym i wyszukanym smaku.

Rozmiar: dł. 52 x szer. 32 x wys. 13 cm.
NB .: Ponieważ jest to produkt ręcznie robiony, każdy przedmiot należy uważać za wyjątkowy i ekskluzywny, różniący się od pozostałych. Odcienie i żyłki marmuru są zawsze inne i zależą od użytego bloku naturalnego kamienia. W tym celu mogą występować różnice w stosunku do pokazanego zdjęcia.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty