Made in Italy
Wysyłka gratis

Centralny element z marmuru Paonazzo z Made in Italy Design - Libeccio

  • Made in Italy
  • Kod: LIBECCIO
zł 10756,88 zł 11952,11 -10%
Materiał Marmur
Dostawa 10 dni roboczych
Długość (cm) 52
Głębokość (cm) 32
Wzrost (cm) 13

Nowoczesny design centralny wykonany z marmuru Paonazzo Made in Italy.

Element centralny charakteryzujący się wyrafinowanym designem i jego kształtem z falistymi i harmonijnymi liniami, które nadają produktowi lekki i nowoczesny wygląd. Wykonane we Włoszech ręcznie z marmuru Paonazzo , zwartego, drobnoziarnistego materiału z podstawą w kolorze kości słoniowej przechodzącej w beżowo-żółty i fioletowo-czerwony z żyłkami w odcieniach czerni i zielonkawego.

Wykończenie jest błyszczące i uzyskiwane dzięki rzemieślniczemu procesowi, który nadaje produktowi dodatkową jakość i wyrafinowanie. Połączenie zastosowanych materiałów, wykończeń i technik oraz wspaniała praca mistrzów pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktu finalnego z dbałością o szczegóły, doskonale nadającego się do dekoracji wnętrz o współczesnym i wyszukanym smaku.

Rozmiar: dł. 52 x szer. 32 x wys. 13 cm.
NB .: Ponieważ jest to produkt ręcznie robiony, każdy przedmiot należy uważać za wyjątkowy i ekskluzywny, różniący się od pozostałych. Odcienie i żyłki marmuru są zawsze inne i zależą od użytego bloku naturalnego kamienia. W tym celu mogą występować różnice w stosunku do pokazanego zdjęcia.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro