Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Ceramiczny żyrandol retro od Ferroluce

Kod: C1413-R
zł 1.399,19 zł 1.818,05 -23%
z VAT
Zobacz wszystkie opcje:

- +
Materiał
Ceramica
Rozmiar
Misure: Ø 19 cm, H. 34 cm
Dostawa
3 tygodnie robocze
Ferroluce
Podwieszany żyrandol w stylu retro z ceramiki Ferroluce
Liniowe kształty i wymiary zaprojektowane tak, aby nadać charakter nawet najbardziej minimalistycznym meblom, ale są w stanie zintegrować się nawet z najbardziej wyrafinowanymi meblami, potrafiąc przywołać industrialną estetykę XX wieku. Powierzchnie opisują dokładne badanie koloru i kolorów. Geometrie można reinterpretować za pomocą powierzchni pokrytych miękkimi szkliwami z efektem piaskowania i eleganckimi odcieniami, przez zastosowanie szkliw nadających powierzchni dotykową i wizualną żywy wygląd oraz przez kolory retro lub użycie stylizowanych kwiatów w idealnym stylu Shabby które rozprzestrzeniają się na powierzchniach, odtwarzając fascynujący efekt fresku, to wykończenie adamaszku uzyskuje się dzięki chromatycznym detalom i drobnym technicznym detalom dekoracji, uwydatniając w ten sposób nawet płaskie powierzchnie.
Idealny do środowisk o miejskim stylu i stylu vintage. Podstawowy, surowy design, zaprojektowany tak, aby rozpraszać pełne i uspokajające światło. Drobne detale dla wspaniałego efektu o antycznym smaku.

Zobacz kartę kolorów i wskaż najbardziej odpowiedni kod koloru w odpowiednim polu!

Użyteczna żarówka: max 70 W, oprawka E27
Uwaga: nie zawiera żarówki


Informujemy naszych klientów, że poniższe produkty nie są objęte firmową polityką zwrotów, ponieważ są to unikatowe, ręcznie robione produkty na życzenie klienta. Oznacza to, że klient nie może ich zwrócić po zakupie.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty