Made in Italy

Ciężki lniany ręcznik kąpielowy z koronką Poema włoskiej jakości, 2 kolory - zamek

  • Made in Italy
  • Kod: CASTLE5
zł 680,18 zł 755,74 -10%
Materiał bielizna
Dostawa Artykuł dostępny w ciągu 7 dni roboczych / produkt w ciągu 8 tygodni na wyprodukowanie
Długość (cm) 110
Głębokość (cm) 150

Ciężki lniany ręcznik kąpielowy z koronką poematu, luksus i design w 2 wykończeniach wyprodukowanych we Włoszech.

Wartość tradycji łączy się z nowoczesnym stylem życia z turkusowym lub jasnoróżowym ciężkim lnianym ręcznikiem z koronką Poema na jednym z dwóch krótszych boków.
Ręcznik wyprodukowany we Włoszech, wykonany w 100% z wysokiej jakości lnu i miękki w dotyku dzięki specjalnym zabiegom, które podkreślają jego naturalny wygląd. To idealna tkanina do łazienki, ponieważ jest hipoalergiczna , antybakteryjna, a przede wszystkim higroskopijna, dla pełnego poszanowania skóry, dzięki zastosowaniu naturalnych i hipoalergicznych barwników, które nadają połysk i witalność naturalnemu włóknu.
Lekkość , swoboda, elegancja i czystość to słowa kluczowe zawarte w tym produkcie o szlachetnym wdzięku i delikatnej tkaninie .

Ten len to w istocie absolutna nowoczesność , wybór, aby żyć współczesnością tych, którzy chcą spędzić chwilę całkowitej wolności, co prowadzi do stworzenia autentycznego i ręcznie wykonanego produktu najwyższej jakości.
Naturalna niedoskonałość materiału wskazuje więc na wartość prostoty , zamkniętej w eleganckim i delikatnym rzemiośle, zapewniającym wysublimowane i sugestywne doznania zmysłowe.

Artykuł powstał z szacunkiem dla każdego elementu, traktując naturę jako styl życia, aby uzyskać równowagę energii życiowych, w harmonijnej całości wyrafinowania, natury i dobrego samopoczucia, w której zrównoważony rozwój ekologiczny staje się sposobem bycia. Idealny dla tych, którzy żyją teraźniejszością oczami jutra, dla tych, którzy żyją światem jako nieskończoną i wolną przestrzenią, w której nie potrzeba słów.

Dostępne wykończenia:
  • old candy - candy pink
  • stare życie - turkus
Przydatne wskazówki: Produkt myć osobno wodą i neutralnym mydłem w maksymalnej temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie moczyć i nie wykręcać ręką.
Zalecamy prasowanie w niskich temperaturach i nie wystawianie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zachować integralność koloru i naturalnego włókna.

Uwaga: niuanse i różnice w wyglądzie występujące w czasie oraz między ubraniem a ubraniem są charakterystycznymi cechami produktu, ponieważ jest on wykonany z naturalnych materiałów. Nasza pościel jest nieskończenie nowoczesna. Wybór współczesnego stylu życia będącego tłem dla rytmu życia. Dedykowany tym, którzy przeżywają swoje doświadczenie z przestrzenią jako momentem absolutnej wolności, poszukując konkretu, któremu musi towarzyszyć bezkompromisowy styl.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro