Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Cylindryczna wolnostojąca umywalka podłogowa produkowana we Włoszech, Rumo

Kod: RUMO
zł 10.230,92 zł 14.733,62 -31%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Solidna powierzchnia - Luxolid
Rozmiar
Ø 44 x H 87 cm
Dostawa
25 dni roboczych
Viadurini Bathroom
Umywalka stojąca wolnostojąca wykonana we Włoszech, Rumo
Rumo to nowoczesna i nowoczesna umywalka cylindryczna w Luxolid, przygotowana do montażu wolnostojącego; idealny do waloryzacji Twojej łazienki.

Dostępny w 16 różnych kolorach.

Uwaga : krany nie są wliczone w cenę, jeśli chcesz je kupić, nie wahaj się z nami skontaktować.
Rumo jest również łatwo konfigurowalny pod względem środków; poproś o spersonalizowaną wycenę.

Solid Surface-Luxolid® to syntetyczny związek na bazie wysoce wyselekcjonowanych żywic poliakrylowych i wypełniony minerałami (trójwodzian glinu), wytwarzany w formie w procesie polimerowym.
Rezultatem jest materiał o jednolitej strukturze, o wyższym poziomie jakości w porównaniu z produktami wytwarzanymi przez płytę: z powierzchni wewnątrz Luxolid® nie wykazuje różnic w kolorze ani zwartości.
Produkty Luxolid® są produkowane we Włoszech: od wyboru surowca, przez mieszanie według ekskluzywnych receptur, od badania modeli po realizację w formie, aby ostatecznie przejść do wykończenia wykonanego w dużej mierze ręcznie.
Produkty, które uległy uszkodzeniu, takie jak głębokie zarysowania lub odpryski, można naprawić. Do czyszczenia zaleca się suszenie produktów, aby zapobiec powstawaniu w wodzie stojącej pierścieni wapiennych (które jednak nie są w stanie zaatakować produktu). Codzienne czyszczenie można wykonywać zwykłymi detergentami.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty