Czarna okrągła umywalka nablatowa z kamienia naturalnego Levi, unikat

  • Kod: LAVAPPLEVINE-SHOWROOM
zł 828,59 zł 1652,82 -50%
Rozmiar 40 x 40 x 15 cm * jako unikatowe elementy, wymiary należy traktować jako orientacyjne
Dostawa 7/10 dni roboczych
Umywalka nablatowa okrągła z marmuru Levi, ręcznie robiona
Uwaga: produkt ma promocyjną cenę, ponieważ jest lekko porysowany, co widać na zdjęciach.

Levi wykonany jest w całości z czarnego marmuru. Produkcja odbywa się w sposób rzemieślniczy. Każdy przedmiot jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ jest generowany z różnych bloków kamienia i dlatego będzie miał różne odcienie koloru, kształty i rozmiary.

Kamień naturalny jest materiałem coraz częściej wykorzystywanym w wyposażeniu łazienek, dzięki swoim walorom estetycznym. Aby jednak z czasem pozostała niezmieniona, wymagana jest staranna konserwacja i czyszczenie.
UŻYTKOWANIE I KONSERWACJA
Aby zapewnić integralność i trwałość produktu w czasie, należy okresowo nakładać impregnację (dostarczoną z produktem) od wewnątrz i na krawędziach zlewu. Pierwszą aplikację należy wykonać po otrzymaniu zlewu, przed jego użyciem i powtarzać zabieg raz na pół miesiąca.
Dostarczone opakowanie zabiegowe zawiera 200 ml produktu i wystarcza na około rok.

Do czyszczenia tych umywalek konieczne jest użycie specjalnych detergentów do kamienia naturalnego i marmuru, które nie zawierają substancji ściernych. Produkt należy nakładać miękką i delikatną gąbką, która nie rysuje i nie uszkadza powierzchni.

Informujemy naszych klientów, że poniższe produkty są wyłączone z polityki zwrotów firmy, ponieważ są to unikalne, ręcznie robione produkty wykonane na życzenie klienta. Oznacza to, że po zakupie nie mogą zostać zwrócone przez klienta.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter