Made in Italy

Czerwony lakierowany ceramiczny wazon z ręcznie robioną dekoracją we Włoszech - Verio

  • Made in Italy
  • Kod: VERIO1ROSSO
zł 23802,47 zł 26447,19 -10%
Materiał ceramiczny
Dostawa 6/8 tygodni
Długość (cm) 65
Głębokość (cm) 65
Wzrost (cm) 137

Wysoki wazon do wnętrz z kolorowej ceramiki ręcznie robiony we Włoszech.

Wysoki dekoracyjny wazon do wnętrz w kształcie poticy z czerwonej lakierowanej ceramiki, wykonany ręcznie we Włoszech. Dopełnienie o imponujących wymiarach idealne do ozdabiania dużych pomieszczeń osobowością i elegancją. Idealny zarówno do pomieszczeń o klasycznym stylu, w których tworzy wspaniałą harmonię, ale także do pomieszczeń o nowoczesnej estetyce na niespotykaną grę kontrastujących stylów . Aby podkreślić wartość ceramiki i rzemiosła w połączeniu ze szczególnym wykonaniem czubka wazonu, cechy czynią go ekskluzywnym i wyrafinowanym elementem dekoracyjnym . Idealna estetyka dla najróżniejszych środowisk, od wyposażenia domu po wyposażenie hoteli, restauracji, powierzchni kontraktowych, spa, ale także jako oprawa imprez i wesel.

Ta kolekcja luksusowych akcesoriów meblowych nadaje odrobinę nowoczesnej elegancji każdemu kontraktowi, ale także przestrzeni domowej, nie rezygnując przy tym z ekskluzywnej atmosfery o silnym oddziaływaniu wizualnym.
Viadurini współpracuje z tą ważną firmą rzemieślniczą założoną w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji, aby zaoferować silną charakterystykę miejsc i środowisk, w których można się schronić, jednocześnie wzmacniając swoją osobowość, a tym samym tworząc przestrzenie przeznaczone do relaksu, w których można wrócić do snu . Odzyskiwanie kontaktu z twórczą autentycznością przedmiotu zrodzoną z typowo włoskiej myśli i kultury, połączenie dodatków, które nadają przestrzeniom precyzyjną tożsamość, unikalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale potrafiącą komunikować się z każdym stylem. Z miasta Treviso cały świat styka się ze sztuką pięknych rzeczy, proporcjami architektonicznymi, wykorzystaniem różnych materiałów i inspiracją z odległych kultur przetworzonych przez pasję do włoskiego rzemiosła . W ten sposób narodziła się linia wyposażenia wnętrz o unikalnych i autentycznych cechach, które pozwalają na tworzenie ekskluzywnych projektów i kulturowego luksusu , będąc wyrazem ciągłego i precyzyjnego poszukiwania wyrafinowanego wzornictwa dekoracyjnego .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro