Made in Italy

Dekoracyjny świecący wazon z polietylenu ze światłem LED Made in Italy - Pucca

  • Made in Italy
  • Kod: PUCCA1
zł 4372,60 zł 4858,43 -10%
Materiał Polietylen
Dostawa 7/10 dni roboczych
Długość (cm) 78
Głębokość (cm) 76
Wzrost (cm) 126
Ocena energetyczna DO

Świecący wazon dekoracyjny z polietylenu ze światłem LED Made in Italy.

Ten dekoracyjny wazon stanowi idealne rozwiązanie łączące design i praktyczność w jednym produkcie dzięki szczególnemu kształtowi szkła, który wraz z oświetlającym go światłem LED sprawia, że jest on wyjątkowy w swoim rodzaju, pozwalając na aranżację każdej przestrzeni zewnętrznej ze smakiem i osobowość, rozświetlając jednocześnie przestrzeń, w której się znajduje. Artykuł w całości wykonany we Włoszech z polietylenu charakteryzującego się doskonałą odpornością na słońce, wstrząsy i ciepło. Urodzony jako prosty ozdobny wazon na średnie / duże rośliny, ten produkt jest również idealny na przyjęcia lub imprezy plenerowe używane do chłodzenia butelek wypełnionych lodem. Zawiera zestaw LED do zimnego światła z żarówką 20W klasy A, obudową z poliwęglanu, czarnym kablem o długości 280 cm i wtyczką bryzgoszczelną.

Konserwacja i czyszczenie : okresowo czyścić wilgotną gąbką i neutralnym płynnym detergentem, spłukać wodą i osuszyć szmatką. Unikaj używania detergentów lub środków czyszczących zawierających rozpuszczalniki lub alkohol etylowy. Wersje lakierowane są bardziej wrażliwe na zarysowania, dlatego zaleca się delikatne czyszczenie powierzchni wilgotną ściereczką z mikrofibry, a następnie przetarcie miękką, suchą szmatką.
Ciągła i długotrwała ekspozycja na światło słoneczne może spowodować zmianę koloru i oryginalnego wykończenia przedmiotu.
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro