Tel. +39 0541 623760 od 9.00 do 17.00
 
  • 0
  • 0

Dekoracyjny świecący wazon z polietylenu ze światłem LED Made in Italy - Pucca

Kod: PUCCA1
zł 4.571,54 zł 5.824,60 -22%
z VAT

madein_italy

- +
Materiał
Polietylen
Dostawa
7/10 dni roboczych
Długość (cm)
78
Głębokość (cm)
76
Wzrost (cm)
126
Ocena energetyczna
DO
Viadurini in the Garden

Świecący wazon dekoracyjny z polietylenu ze światłem LED Made in Italy.

Ten dekoracyjny wazon stanowi idealne rozwiązanie łączące design i praktyczność w jednym produkcie dzięki szczególnemu kształtowi szkła, który wraz z oświetlającym go światłem LED sprawia, że jest on wyjątkowy w swoim rodzaju, pozwalając na aranżację każdej przestrzeni zewnętrznej ze smakiem i osobowość, rozświetlając jednocześnie przestrzeń, w której się znajduje. Artykuł w całości wykonany we Włoszech z polietylenu charakteryzującego się doskonałą odpornością na słońce, wstrząsy i ciepło. Urodzony jako prosty ozdobny wazon na średnie / duże rośliny, ten produkt jest również idealny na przyjęcia lub imprezy plenerowe używane do chłodzenia butelek wypełnionych lodem. Zawiera zestaw LED do zimnego światła z żarówką 20W klasy A, obudową z poliwęglanu, czarnym kablem o długości 280 cm i wtyczką bryzgoszczelną.

Konserwacja i czyszczenie : okresowo czyścić wilgotną gąbką i neutralnym płynnym detergentem, spłukać wodą i osuszyć szmatką. Unikaj używania detergentów lub środków czyszczących zawierających rozpuszczalniki lub alkohol etylowy. Wersje lakierowane są bardziej wrażliwe na zarysowania, dlatego zaleca się delikatne czyszczenie powierzchni wilgotną ściereczką z mikrofibry, a następnie przetarcie miękką, suchą szmatką.
Ciągła i długotrwała ekspozycja na światło słoneczne może spowodować zmianę koloru i oryginalnego wykończenia przedmiotu.

Produkty które mogą cię interesować

Ostatnio oglądane produkty