Made in Italy

Dekoracyjny wazon w kształcie kuli z dekorowanej białej ceramiki Made in Italy - Herculaneum

  • Made in Italy
  • Kod: ERCOLANO
zł 3750,72 zł 4167,46 -10%
Materiał ceramiczny
Dostawa 6/8 tygodni
Długość (cm) 20
Głębokość (cm) 20
Wzrost (cm) 20

Kulisty wazon do wnętrz z nieprzezroczystej białej ceramiki ręcznie robiony we Włoszech.

Dekoracyjny wazon do wnętrz o kulistym kształcie z matowej białej ceramiki, ręcznie robiony we Włoszech. Pomysł wywodzący się z klasycznego i wyjątkowo eleganckiego wzornictwa wzbogaconego wspaniałą obróbką z fakturą liścia, która pokrywa całą strukturę wazonu, zwiększając jego wartość i wyjątkowość dla ekskluzywnego i wyrafinowanego efektu . Zastosowanie ceramiki i rzemiosło podkreśla jej wartość i jakość, dzięki czemu jest w stanie dostosować się do każdej sytuacji stylistycznej. Idealna estetyka dla najróżniejszych środowisk, od wyposażenia domu po wyposażenie hoteli, restauracji, powierzchni kontraktowych, spa, ale także jako oprawa imprez i wesel.

Ta kolekcja luksusowych akcesoriów meblowych nadaje odrobinę nowoczesnej elegancji każdemu kontraktowi, ale także przestrzeni domowej, nie rezygnując przy tym z ekskluzywnej atmosfery o silnym oddziaływaniu wizualnym.
Viadurini współpracuje z tą ważną firmą rzemieślniczą założoną w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji, aby zaoferować silną charakterystykę miejsc i środowisk, w których można się schronić, jednocześnie wzmacniając swoją osobowość, a tym samym tworząc przestrzenie przeznaczone do relaksu, w których można wrócić do snu . Odzyskiwanie kontaktu z twórczą autentycznością przedmiotu zrodzoną z typowo włoskiej myśli i kultury, połączenie dodatków, które nadają przestrzeniom precyzyjną tożsamość, unikalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale potrafiącą komunikować się z każdym stylem. Z miasta Treviso cały świat styka się ze sztuką pięknych rzeczy, proporcjami architektonicznymi, wykorzystaniem różnych materiałów i inspiracją z odległych kultur przetworzonych przez pasję do włoskiego rzemiosła . W ten sposób narodziła się linia wyposażenia wnętrz o unikalnych i autentycznych cechach, które pozwalają na tworzenie ekskluzywnych projektów i kulturowego luksusu , będąc wyrazem ciągłego i precyzyjnego poszukiwania wyrafinowanego wzornictwa dekoracyjnego .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro