Made in Italy

Dekoracyjny wazon z matowej czarnej ceramiki ręcznie robiony we Włoszech - Medina

  • Made in Italy
  • Kod: MEDINA
zł 3968,36 zł 4409,31 -10%
Materiał ceramiczny
Dostawa 6/8 tygodni
Długość (cm) 18
Głębokość (cm) 18
Wzrost (cm) 40

Ręcznie wykonany wazon do wnętrz z matowej czarnej ceramiki i stali Made in Italy.

Wazon dekoracyjny do wnętrz z matowej czarnej ceramiki wzbogacony stalowymi gwoździami, wykonane przez rzemiosło Made in Italy . Ze spotkania skrajnej elegancji ceramiki i nowoczesnego dotyku metalowych detali powstaje element dekoracyjny do nowoczesnych wnętrz, pełen osobowości i charakteru, idealny dla tych, którzy uwielbiają wyposażać swoje przestrzenie w akcesoria o silnym wpływie scenograficznym, które mogą pomóc uzupełnić wygląd pomieszczenia, tworząc idealną harmonię. Produkcja rzemieślnicza stanowi jedną z jej mocnych stron, ponieważ zwiększa i podkreśla wartość i jakość produktu, dając życie ekskluzywnemu i wyrafinowanemu wynikowi . Idealny styl dla najróżniejszych środowisk, od wyposażenia domu po wyposażenie hoteli, restauracji, stref kontraktowych, spa, ale także jako oprawa imprez i wesel.

Ta kolekcja luksusowych akcesoriów meblowych nadaje odrobinę nowoczesnej elegancji każdemu kontraktowi, ale także przestrzeni domowej, nie rezygnując przy tym z ekskluzywnej atmosfery o silnym oddziaływaniu wizualnym.
Viadurini współpracuje z tą ważną firmą rzemieślniczą założoną w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji, aby zaoferować silną charakterystykę miejsc i środowisk, w których można się schronić, jednocześnie wzmacniając swoją osobowość, a tym samym tworząc przestrzenie przeznaczone do relaksu, w których można wrócić do snu . Odzyskiwanie kontaktu z twórczą autentycznością przedmiotu zrodzoną z typowo włoskiej myśli i kultury, połączenie dodatków, które nadają przestrzeniom precyzyjną tożsamość, unikalną w swoim rodzaju, nie nowoczesną, nie klasyczną, ale potrafiącą komunikować się z każdym stylem. Z miasta Treviso cały świat styka się ze sztuką pięknych rzeczy, proporcjami architektonicznymi, wykorzystaniem różnych materiałów i inspiracją z odległych kultur przetworzonych przez pasję do włoskiego rzemiosła . W ten sposób narodziła się linia wyposażenia wnętrz o unikalnych i autentycznych cechach, które pozwalają na tworzenie ekskluzywnych projektów i kulturowego luksusu , będąc wyrazem ciągłego i precyzyjnego poszukiwania wyrafinowanego wzornictwa dekoracyjnego .
Produkty które mogą cię interesować
Email Newsletter
Newsletter
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro